روابط عمومی نقش مهمی در آشنایی مردم با حقوق خود دارد

بیرجند - ایرنا - فرماندار قاینات گفت: روابط عمومی دستگاه ها به عنوان حلقه پیوند مردم و مسئولان با ایجاد آگاهی بخشی در جامعه نقش مهمی در آشنایی مردم با حقوقشان دارند.

به گزارش ایرنا محمد كریمی روز شنبه در نشست هم اندیشی مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی قاینات افزود: روابط عمومی ها قدرت جریان سازی را در میان افكار عمومی دارند و باید پرتحرك ترین، بروزترین و فعالترین واحد هر سازمان باشند.
وی ادامه داد: تبدیل تهدیدها به فرصت و فرصت ها به عینیت از ویژگی های روابط عمومی موفق است.
فرماندار قاینات اظهار داشت: ایجاد تعادل بخشی و توازن در سازمان از وظایف روابط عمومی هاست و همچنین روابط عمومی ها می توانند نقش بسزایی در افزایش اعتماد عمومی و آگاهی بخشی در جامعه ایفا كنند.
وی با اشاره به تلاش دشمنان در ایجاد یاس و نارضایتی در جامعه تاكید كرد: جنگ های امروزه جنگ های روانی هستند و وظیفه روابط عمومی ها شناسایی كانون های نارضایتی و رفع آن و كمك به مدیران در ارائه خدمات بهتر به شهروندان است.
كریمی با اشاره به لزوم انتقاد پذیری مدیران گفت: همه باید نقد شوند و روحیه انتقاذ پذیری داشته باشند، زیرا نقد باعث بهتر زیستن نسبت به گذشته است.
وی اضافه كرد: مدیران و صاحبان پست و مقام بیشتر در معرض نقد هستند و باید از انتقاد سازنده استقبال كنند و در جهت پیشبرد اهداف سازمان استفاده كنند.
فرماندار قاینات افزود: نقد سازنده و تخریب متفاوت است و نقد سازنده نگاه اصلاحی دارد و باعث پیشرفت می شود.
در این آیین از مسئولان روابط عمومی فرمانداری، بخشداری مركزی ، اداره ورزش و جوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری، اداره آموزش و پرورش و بهزیستی به عنوان روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی شهرستان قاینات تجلیل شد.
شهرستان قاینات با جمعیت 116 هزار و 181 نفر و دارای سه بخش، پنج شهر و 8 دهستان در شمال استان خراسان جنوبی واقع شده و شهر قاین مركز شهرستان قاینات در 100 كیلومتری شمال بیرجند مركز خراسان جنوبی است.
7218 * 6054