تقابل استكبار با انقلاب حساس تر از هر زماني است

تهران- ايرنا- نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينكه دشمن از هر ابزاري براي لطمه زدن به انقلاب استفاده مي كند، گفت: امروز تقابل جبهه انقلاب با جبهه استكبار حساس تر از هر زمان ديگري است.

به گزارش شنبه روابط عمومي سپاه، حجت الاسلام والمسلمين «عبد الله حاجي صادقي» در آيين تكريم و معارفه مسئول نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه جامع امام حسين (ع) در اين دانشگاه، با گراميداشت ماه رمضان و لزوم بهره گيري هر چه بيشتر از ماه ميهماني خدا ، حقيقت و محتواي همه اديان به ويژه دين اسلام را خدامحوري و رسيدن به مقام عبد بودن توصيف و اظهار داشت: همه عبادت ها براي رسيدن به عبوديت است ؛ عالي ترين مقامي كه انسان كسب مي كند مقام عبوديت است و اگر كسي عبد شود ولي مي شود .
وي افزود: دين براي سوق دادن بشريت به سوي عبد بودن آمده است و عصاره و محور همه دستورات دين شكل گيري اين روحيه در فرد و جامعه است و انقلاب اسلامي ماموريت زمينه سازي و بستر سازي چنين جامعه اي را دارد.
نماينده ولي فقيه در سپاه با تقدير از اهتمام ويژه دانشگاه جامع امام حسين (ع) به منشور 'گام دوم انقلاب'، اظهار داشت: دانشگاه جامع امام حسين (ع) بايد دانشگاهي اسلامي باشد كه در علم و تمدن سازي و خدمت رساني و نيازمحوري و توجه به همه ابعاد زندگي انسان برنامه كلان داشته باشد و مهمترين كار اين است كه انسانهايي تربيت كنيم كه عبد خدا باشند و عبد هيچ موجود ديگري نباشند.
حجت الاسلام والمسلمين حاجي صادقي در بخش ديگري از سخنانش اظهارداشت: امروز تقابل جبهه انقلاب با جبهه استكبار حساس تر از هر زمان ديگري است و نشان مي دهد كه تقابل بر سر جغرافيا نيست، تقابل تمدن است و امروز دشمن از تمامي امكانات و ظرفيت هاي خود براي ضربه زدن به انقلاب و تمدن اسلامي استفاده مي كند.
در اين مراسم با تجليل از تلاشها و زحمات حجت الاسلام و المسلمين قاسمي در مدت تصدي مسئوليت، حجت الاسلام والمسلمين محمود پاكيزه به عنوان مسئول نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه جامع امام حسين(ع) منصوب شد.
سيام**9612**9121