معاون استاندار كردستان: قدرشناسي از امام راحل وظيفه همگاني است

سنندج - ايرنا - معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار كردستان گفت: قدر شناسي و قدرداني از امام راحل و شهيدان انقلاب اسلامي و دفاع مقدس وظيفه همه آحاد جامعه است.

به گزارش ايرنا، حسين خوش اقبال روز شنبه در جلسه هماهنگي برگزاري مراسم روز قدس و سالگرد ارتحال امام راحل اظهار داشت: امام خميني (ره) نه تنها به ايران بلكه به امت اسلامي آبرو داد لذا قدرشناسي از امام راحل وظيفه تك تك مردم است.
وي با اشاره به خدمات نظام مقدس اسلامي در دوران چهل ساله انقلاب اضافه كرد: همه اين خدمات ثمره حركت امام راحل بود و لازم است دستگاه ها در مراسم ارتحال ايشان در كنار مردم حضور داشته باشند.
خوش اقبال افزود: نهادها و دستگاه ها نيز بايد در اين ايام خدمات و آرمان هاي امام راحل را براي نسل جوان كه از ديدن آن بزرگوار محروم بودند، تبيين كنند.
معاون استاندار كردستان همچنين بر فراهم ساختن مقدمات برگزاري راهپيمايي روز جهاني قدس تاكيد كرد و گفت: تبليغات بايد از هم اكنون شروع شود تا مشاركت مردم را با حداكثر ميزان شاهد باشيم.
خوش اقبال با اشاره به اينكه مردم همواره سرمايه امام و انقلاب هستند، يادآور شد: در هر كدام از اين مراسم ها بايد علاوه بر معرفي آرمان هاي انقلاب، نقش مردم استان كردستان در حمايت از امام راحل و آرمان هاي نظام اسلامي در چهار دهه گذشته به جامعه معرفي شود.
وي تاكيد كرد: با توجه به هجمه هايي مختلفي كه از سوي آمريكاي جنايت كار عليه نظام اسلامي شكل گرفته شعارها و برنامه ها بايد در راستي وحدت امت اسلامي و آگاهي بخشي به مردم باشد.
3034/9102