راننده متواری پورشه در اصفهان تحت پیگرد قانونی است

اصفهان - ایرنا - رییس مركز اطلاع رسانی پلیس اصفهان گفت: راننده یك دستگاه خودروی پورشه كه در تصادف با یك پراید باعث كشته شدن راننده آن شد، شناسایی شده و تحت پیگرد قانونی است.

سرهنگ جواد درستكار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حدود ساعت یك و 17 دقیقه بامداد 26 اردیبهشت امسال یك فقره تصادف رانندگی بین یك دستگاه خودروی پورشه و یك دستگاه پراید در خیابان كارگر در جنوب كلانشهر اصفهان به پلیس گزارش شد.
وی با بیان اینكه ماموران پلیس 2 دقیقه پس از گزارش حادثه در محل حاضر شدند، اظهار داشت: راننده پورشه كه یك مرد بود از محل حادثه متواری شد.
سرهنگ درستكار با اشاره به اینكه بر اساس بررسی های اولیه، سرعت زیاد و عدم رعایت فاصله طولی دلیل تصادف بوده است، تصریح كرد: پورشه از جلو به پهلوی پراید برخورد كرد و راننده 40 ساله پراید بدلیل جراحات وارد شده در بیمارستان جان باخت.
وی خاطرنشان كرد: در مجموع در این حادثه، خودروی پورشه با 2 دستگاه پراید و یك دستگاه پژوی 206 برخورد و به آنها خسارت وارد كرد.
رییس مركز اطلاع رسانی پلیس اصفهان با بیان اینكه راننده پورشه شناسایی شده است، تاكید كرد: دستور جلب این فرد صادر شده و به زودی دستگیر می شود.
وی در پاسخ به اینكه در برخی مطالب شبكه های اجتماعی به حضور یك دختر و یك دستگاه پورشه دیگر در این حادثه اشاره شده، توضیح داد كه این موضوع در حال بررسی است.
به گزارش ایرنا، حادثه تصادف پورشه با پراید و جان باختن راننده 40 ساله پراید در اصفهان، واكنش های بسیاری در شبكه های اجتماعی بهمراه داشته است.
6022/ 3011