۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
کد خبر 83318241
۰ نفر
دستگيري قاتل فراري هرمزگان در فارس

بندرعباس- ايرنا- رييس پليس آگاهي هرمزگان گفت: فردي كه اواخر فروردين ماه امسال جواني را با ضربه هاي چاقو در بندرعباس به قتل رسانده بود، در يك عمليات پيچيده پليسي در يكي از شهرستان هاي استان فارس دستگير شد.

به گزارش ايرنا، سرهنگ عبدالمجيد كرمي روز شنبه در تشريج جزييات اين خبر در جمع خبرنگاران افزود: در پي وقوع يك فقره قتل جواني با ضربه هاي چاقو در اواخر فروردين امسال در بندرعباس و متواري شدن قاتل، پيگيري موضوع به صورت ويژه در دستور كارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنائي پليس آگاهي استان قرار گرفت.
وي بيان داشت: كارآگاهان پليس آگاهي با انجام اقدامات فني و اطلاعاتي و بكارگيري روش هاي نوين كشف جرم، قاتل فراري را با هويت «جواد.ي» پس از يك ماه متواري شدن در استان هاي كرمان، بوشهر و فارس در يكي از شهرستان هاي استان فارس شناسايي كردند.
رييس پليس آگاهي هرمزگان اظهارداشت: ماموران پليس آگاهي هرمزگان با دريافت دستور قضايي به محل اعزام و در يك عمليات ضربتي و غافلگيرانه متهم را در مخفيگاهش دستگير كردند.
كرمي گفت: متهم پس از انتقال به هرمزگان در بازجويي اوليه منكر هرگونه جرم شد اما با تحقيقات فني و مواجهه با دلايل و مدارك مستند پليس، پرده از راز جنايت برداشته و به ارتكاب قتل «رضا .چ» با ضربه هاي متعدد چاقو در بندرعباس اعتراف كرد.
وي يادآورشد: متهم پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي هرمزگان معرفي و روانه زندان شد.
7195/6048