دیدار ذوب آهن و شهرداری سیرجان با درگیری همراه بود

اصفهان-ایرنا- دیدار دو تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در هفته شانزدهم لیگ برتر با برخورد فیزیكی چند بازیكن همراه بود.

به گزارش ایرنا، این دیدار كه ساعت 20:30 دقیقه جمعه شب در اصفهان آغاز شد؛ با پیروزی دو بر صفر نماینده سیرجان به پایان رسید.
شرح این درگیری از آن جا شروع شد كه نماینده سیرجان در نیمه اول یك گل به ذوب آهن زد و صاحب یك ضربه پنالتی شد كه با اعتراض بازیكنان ذوب آهن به داوری رو به رو شد، ولی این پنالتی به گل تبدیل نشد.
اعتراضات به داوری توسط بازیكنان ذوب آهن ادامه یافت و درگیری بازیكنان دو تیم در نیمه دوم به اوج خود رسید.
در ادامه بازی بازیكنان شهرداری سیرجان پس از زدن گل دوم به اذغان بازیكنان ذوب آهن وقت تلف می كردند كه در پایان نیمه دوم باعث درگیری و تشنج بیشتر بین بازیكنان شد كه این درگیری گفته می شود با بیان الفاظ بد بازیكنان سیرجان به یكی از بازیكنان ذوب آهن بود، شدت یافت.
در ادامه دیدار بازیكنان هر دو تیم زدو خورد شدیدی پیدا كردند كه داور دو بازیكن تیم سیرجان را از بازی اخراج كرد و برخی از بازیكنان هر دو تیم نیز كارت زرد گرفتند و بعد از بازی حتی یكی از بازیكنان ذوب آهن نیز كارش به مراكز درمانی كشید.
بعد از پایان بازی اعتراض بازیكنان ذوب آهن ادامه یافت و بازیكنان شهرداری سیرجان با هدایت ناظر بازی سریع زمین را ترك كردند.
داوری این دیدار را مهناز ذكایی با كمك های حدیث مهدوی، مرضیه بهداروند و زینب منادیان زاده بر عهده داشتند.
سرمربی و بازیكنان فوتبال بانوان ذوب آهن در مقایسه با تیم حریف بیشترین اعتراض را نسبت به عملكرد داوری اعلام داشتند.
ناظر این دیدار بدون معرفی اسم خود در گفت و گو با ایرنا حاضر به پاسخگویی در این ارتباط نشد و گفت : همه اظهار و نظرها در باره درگیری این دیدار بعد از بررسی كمیته انظباطی اعلام خواهد شد.
/6026/8114