همیاری آذربایجان غربی در دیداری پرگل آذرخش تهران را شكست داد

ارومیه- ایرنا- تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی /شامگاه جمعه/ در هفته شانزدهم لیگ برتر كشور با هدایت سرمربی جدید خود و با نتیجه پر گل هفت بر صفر مقابل تیم قعرنشین آذرخش تهران به برتری رسید.

به گزارش ایرنا این دیدار در ساعت 21 دقیقه جمعه شب و در زمین چمن خانه جوان ارومیه آغاز شد و در جریان این رقابت به دلیل خاموش شدن نورافكن قسمتی از ورزشگاه، دقایقی وقفه به وجود آمد.
برای تیم همیاری آذربایجان غربی هدیه حسن‌زاده سه گل، فاطمه شبان 2 گل و آیسان علیخانی و راضیه موسوی هر كدام یك گل به ثمر رساندند.
«الناز دواتگر» سرمربی جدید تیم همیاری آذربایجان غربی كه پس از بركناری «مژگان مدائم زاده» هدایت این تیم را در اختیار گرفته است، در این دیدار نخستین حضور خود به عنوان سرمربی در لیگ برتر را تجربه كرد و شروع موفقیت آمیزی برای شاگردانش رقم زد.
تیم فوتبال همیاری بانوان آذربایجان غربی در دیدار هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر كشور و در دیداری خارج از خانه با نتیجه 2 بر صفر مقابل سپاهان اصفهان شكست خورده بود؛ این تیم با قبول این شكست و با پنج برد، 2 تساوی و 9 باخت، 33 گل‌ زده و 24 گل‌ خورده و كسب 17 امتیاز در رده های میانی جدول رده بندی قرار دارد.
تیم همیاری آذربایجان غربی روز پنجشنبه هفته جاری و در هفته هفدهم این رقابت‌ها میهمان تیم ملوان بندر انزلی خواهد بود.
تیم های خلیج فارس شیراز، راه یاب ملل مریوان، شهرداری سیرجان، ملوان بندر انزلی، پارس جنوبی بوشهر، شهرداری بم، سپیدار مازندران، ذوب آهن اصفهان، پالایش گاز ایلام، همیاری ارومیه، سپاهان اصفهان و استقلال خوزستان 12 تیم حاضر در رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان كشور در فصل جاری است.
«سمیرا اسمعیلی و آیسان علیخانی» 2 بازیكن سابق و با تجریه تیم همیاری آذربایجان غربی پس از جدایی از تیم ملوان بندرانزلی با آغاز رقابت های نیم فصل دوباره به جمع بازیكنان همیاری پیوسته اند.
پس از حضور «الهام عبدالرحمانی» بازیكن فصل پیش تیم فوتبال بانوان همیاری در تمرین های ملوان انزلی، مهناز شاهمرادی و سمیرا محمدی نیز با جدایی از همیاری ارومیه و با عقد قراردادی یكساله به سپاهان اصفهان پیوستند و به این ترتیب این تیم آذربایجان غربی سه بازیكن كلیدی خود را در فصل جاری در اختیار ندارد.
7156/3072