۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
کد خبر 83317849
۰ نفر
ترس از واژگونی خودرو راننده را به كام مرگ فرستاد

زنجان - ایرنا - جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: راننده كامیون بنز به دلیل ترس از واژگونی خودرو به پائین پرید و مرگ ناباورانه خود را رقم زد.

سرهنگ محمدعلی عظیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه حوالی ساعت 18:30 عصر جمعه در كیلومتر 19 خط جنوبی آزاد راه زنجان - قزوین اتفاق افتاد.
وی اظهار داشت: كامیون پس از برخورد با قسمت پشت یك دستگاه خودروی سواری پژو 206 از مسیر اصلی خارج شده و راننده به قصد نجات جان خود به پائین پریده بود كه متاسفانه براثر برخورد سرش به سنگ، جان خود را از دست داد.
عظیمی افزود: این حادثه رانندگی به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده كامیون اتفاق افتاد و راننده و سرنشین خودروی سواری نیز كه مصدوم شده بودند به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شدند.
به گزارش ایرنا، برابر آمار پزشكی قانونی زنجان در فروردین امسال 17 نفر در مسیرهای ارتباطی مختلف این استان بر اثر حوادث رانندگی جان باختند.
در 12 ماه پارسال (97) بیش از 260 نفر براثر حوادث رانندگی در سطح جاده های زنجان جان خود را از دست دادند كه اغلب این اتفاق ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان بود.
زنجان پنج هزار و 840 كیلومتر راه ارتباطی دارد كه از این میزان، 200 كیلومتر آزادراه، 113 كیلومتر بزرگراه، 342 كیلومتر راه اصلی و 974 كیلومتر راه فرعی است.
6084/6085