ظریف : تیم 'ب' یك حرف می زند و ترامپ حرف دیگر

تهران-ایرنا- محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در صفحه كاربری خود به اظهارات اخیر دونالد ترامپ واكنش نشان داد و گفت: وقتی تیم 'ب'یك حرف می‌زند و دونالد ترامپ حرف دیگری،كاملاً آشكار است كه چه كسی نمی‌داند چه فكری كند.

دونالد ترامپ روز جمعه در حساب توئیتری نوشت : رسانه‌‌های خبری دروغین با پوشش خبری شدیدا نادرست در مورد ایران به كشورمان ضربه می‌زنند اما دستكم ایران سردرگم شده كه چه خبراست، چی درسته، چی نیست. كه اتفاقا شاید خیلی هم بد نباشد.
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه كشورمان در پاسخ به این ادعای ترامپ در حساب توئیتری خود نوشت:«وقتی تیم 'ب'یك حرف می‌زند و دونالد ترامپ حرف دیگری، كاملاً آشكار است كه چه كسی نمی‌داند چه فكری باید بكند.
ما چندین هزار سال است كه می‌دانیم چه فكری باید بكنیم و در مورد آمریكا نیز از سال 1953(مقصود كودتای 28 مرداد 1332 ) این را می‌دانیم. در برهه كنونی این اتفاق خوبی است.»
رئیس جمهوری آمریكا پس از بالا گرفتن مباحث مربوط به اختلاف نظرها در كاخ سفید درباره ایران، تلاش كرد با نسبت دادن جعلی به اخبار، بر اصطكاك داخلی كابینه خود سرپوش بگذارد.
دونالد ترامپ پیش از این هم گزارش های نیویورك تایمز و واشنگتن پست را جعلی دانسته و مدعی شده بود: مطمئن هستم ایران به زودی خواستار مذاكره خواهد شد.
شبس**9460**1917