۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
کد خبر 83317576
۰ نفر
بارشهای رگباری ادامه دارد

مشهد- ایرنا- پیش بین مسئول اداره پیش بینی اداره كل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری و وزش باد طی امروز 27 اردیبهشت و فردا در سطح استان ادامه دارد.

غلامرضا ضیاء شهابی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ظرف 24 ساعت گذشته بیشترین حجم بارش در خراسان رضوی مربوط به كلات با 19.5 میلیمتر بود. میزان بارندگی در مشهد نیز طی این مدت 10.5 میلیمتر ثبت شد.
وی ادامه داد: عصر امروز بارشهای رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید در بخشهای شمالی، مركزی، نواحی غربی و مناطق كوهستانی رخ می دهد لذا امكان وقوع آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیلها وجود دارد.
پیش بین مسئول اداره پیش بینی اداره كل هواشناسی خراسان رضوی گفت: فردا 28 اردیبهشت بارشها به مناطق كوهستانی محدود می شود و روز یكشنبه موج بارشی از محدوده خراسان رضوی خارج می شود.
وی افزود: همچنین از یكشنبه تا سه شنبه هفته آتی روند افزایش دما در استان افزون بر هشت درجه افزایش خواهد بود. بر این اساس بینی می شود دمای هوای مشهد طی این مدت به 33 درجه سلسیوس و در مناطق گرمسیری خراسان رضوی به بیش از 38 درجه برسد.
فریمان با كمینه دمای هفت درجه سلسیوس و بردسكن با بیشینه دمای 31 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در طول 24 ساعت گذشته بودند.
7505/1858