۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
کد خبر 83317455
۰ نفر
تصادف در رودبار جنوب 2كشته برجا گذاشت

جيرفت – ايرنا – فرمانده قرار گاه پليس راه جنوب كرمان از كشته شدن 2 نفر در محور رودبار جنوب خبر داد و گفت: اين 2 نفر بر اثر تصادف با ماشين هاي حمل سوخت قاچاق جان خود را از دست دادند.

سرهنگ دادمولا آبكار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين 2 فوتي در 2 تصادف مجزا رخ داده كه متاسفانه در هر 2 تصادف مقصر ماشين هاي حمل سوخت قاچاق در شهرستان رودبار جنوب بوده اند.
وي تصريح كرد: در سانحه اول، سواري پرايد در محور رودبارجنوب به بهادرآباد با يك دستگاه نيسان حمل سوخت قاچاق برخورد و دچار حريق و سوختگي و در نتيجه راننده سواري فوت كرد.
وي ادامه داد: سانحه دوم در محور فرعي رودبارجنوب به ايرانشهر رخ داد كه در اين سانحه سواري پرايد با يك دستگاه وانت حامل سوخت قاچاق برخورد و دچار حريق و فوت شد.
فرمانده قرار گاه پليس راه جنوب كرمان اظهار داشت: متاسفانه قاچاق سوخت در مناطق هم مرز با استان سيستان بلوچستان معضلي شده كه در نتيجه شاهد تصادف و حريق ناشي از سانحه رانندگي هستيم.
وي ضمن تاكيد بر رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي، گفت: رانندگان در مسيرهاي فرعي با احتياط بيشتري رانندگي كنند تا شاهد چنين حوادث تلخي نباشيم.
قرار گاه پليس راه جنوب كرمان مستقل از مركز استان هفت شهرستان جنوبي استان را با جمعيت يك ميليون نفر تحت پوشش دارد.
7450/7429/ 5054