اداره فروش اموال تملیكی چهارمحال و بختیاری مستقل شد

شهركرد- ایرنا- نماینده وزیر و مدیركل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری از ارتقاء سطح نمایندگی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی این استان به اداره خبر داد و گفت: اداره فروش اموال تملیكی استان مستقل شد.

تهمتن عبداللهی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهارمحال و بختیاری به دلیل داشتن راه های ارتباطی با بنادر جنوبی كشور در زمینه مبارزه با قاچاق كالا از شرایط ویژه ای برخوردار است و استقلال اداره جمع آوری و فروش اموال تملیكی استان از مدیریت استان اصفهان امری ضروری در راستای تحقق حقوق شهروندی است.
وی افزود: با پیگیری های به عمل آمده ، چارت تشكیلاتی با عنوان اداره جمع آوری و فروش اموال تملیكی استان توسط سازمان اموراداری و استخدامی كشور تصویب و ابلاغ شده است.
عبدالهی تصریح كرد: با استقرار زیرساختهای لازم و راه اندازی سامانه ها و اتوماسیون اداری مربوطه، تمامی فرآیندهای اداری اداره جمع آوری و فروش اموال تملیكی در استان قابل پیگیری بوده و نیازی به مراجعه حضوری به استان اصفهان نیست.
به گزارش ایرنا، اداره جمع آوری و فروش اموال تملیكی استان از سال 1392 به صورت نمایندگی در استان فعالیت دارد و امین اموال دولت و حقوق شهروندان است.
7363/2097