200 میلیارد ریال به طرح های نیمه تمام درمانی اختصاص می یابد

شهركرد- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری و نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی 200 میلیارد ریال به طرح های نیمه تمام بهداشتی و درمانی استان اختصاص می یابد.

خدیجه ربیعی فردانبه روز جمعه در گفت و با در خصوص دیدار با وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشكی افزود: در این نشست كه استاندار چهارمحال و بختیاری ،نمایندگان مجلس و مسوولان استانی حضور داشتند ، دكتر نمكی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با اختصاص اعتبار برای طرحهای نیمه تمام استان به ویژه شهرستان بروجن اعلام موافقت كرد.
به گفته وی، تجهیز كامل بیمارستان 230 تختخوابی بروجن یكی از مباحث مهم مطرح شده در این دیدار بود كه وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشكی بر تحقق این وعده تاكید داشت.
نماینده بروجن در مجلس اسلامی گفت: موافقت وزیر بهداشت برای اختصاص اعتبار 200 میلیارد ریال برای بیمارستان نیز بدست آمد تا بخشی از كمبودهای بخش بهداشت و درمان برطرف شود.
وی ، اخذ مجوز ایجاد پایگاه اورژانس جاده ای 115 برای روستای امام قیس ، اخذ دستور اختصاص یك دستگاه ماموگرافی برای بیمارستان بروجن و اخذ دستور احداث مركز سلامت جامعه گندمان از دیگر دستاوردهای این نشست بود.
به گفته وی، در این نشست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی دستور اختصاص آمبولانس دودیفرانسیل برای استان و شهرستان بروجن را نیز صادر كرد.
به گزارش ایرنا، شهرستان بروجن در 60 كیلومتری مركز چهارمحال و بختیاری قرار دارد و یكی از مناطق محوری و ترانزیتی استان است كه در محور فلات مركزی به جنوب كشور قرار گرفته است.
2097