۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
کد خبر 83317273
۰ نفر
ارتش روز ارتباطات را تبريك گفت

تهران- ايرنا- روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران، با صدور پيامي فرارسيدن روز ارتباطات و روابط عمومي را به فعالان اين عرصه تبريك گفت.

در اين بيانيه، آمده است: امروز كه به يمن فناوري‌‌هاي نوين ارتباطي سرعت ارسال و انتقال اطلاعات به كسري از ثانيه تقليل يافته، بايد اثرگذاري، نوع نگرش و تقويت جايگاه‌ها، متناسب با اين تغيير باشد.
در اين بيانيه مطرح شده است: نامگذاري 27 ارديبهشت ماه به نام ارتباطات و روابط‌عمومي گوياي اين مهم است كه امروزه روابط عمومي نه به عنوان يك سامانه تشريفاتي و حتي اجرايي بلكه به عنوان يك سامانه مشورتي و مديريتي و به عنوان عنصر اصلي در ارتقا و پيشرفت هر سازماني جايگاه ويژه‌اي دارد و بدون روابط عمومي هيچ فعاليتي به نحو شايسته انعكاس نمي يابد.
روابط عمومي ارتش تاكيد كرد: تعامل و ارتباط دوسويه با مخاطبان، از اصول اساسي هر سازمان و به عنوان يكي از عوامل مهم و تأثيرگذار در حيات اجتماعي آن به شمار مي‌رود، اما ارتباط صرفا مبادله‌ اطلاعات در باره‌ي واقعيت‌هاي سخت افزاري نيست. بلكه ارتباط به معناي‌تبادل‌افكار، ‌احساسات، عقايد و تجربيات نيز هست و از منظر اجتماعي ارتباط بين اجزاي جامعه رشد و بقاي جامعه را تضمين مي‌كند.
در اين بيانيه آمده است: ضمن تبريك فرا رسيدن 27 ارديبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومي به فعالان اين عرصه، لازم است، از تلاش و پيگيري‌ درخور تحسين خانواده ارتباطات و كارشناسان روابط‌ عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران تشكر و قدرداني شود كه در شرايط سخت خدمات فرزندان غيور ملت در ارتش جمهوري اسلامي ايران را به خوبي منعكس كرده اند.
سيام*9612**1485