۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
کد خبر 83317259
۰ نفر
برترين هاي سپاهان اصفهان در ليگ هيجدهم

اصفهان- ايرنا- سپاهان اصفهان نايب قهرمان ليگ برتر فوتبال كشور آمارهاي جالبي را در برترين هاي هجدهمين دوره ليگ برتر فوتبال كشور برجاي گذشت.

به گزارش ايرنا، تيم فوتبال سپاهان اصفهان پنجشنبه شب در هفته پاياني هجدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان، با برتري 2 بر صفر مقابل استقلال خوزستان و كسب 58 امتياز نايب قهرمان هجدهمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران شد.
طلايي پوشان اصفهاني در اين دوره از ليگ برتر آمارهاي جالبي را به جا گذاشتند.

** بهترين مهاجم
«كي روش استنلي سوارز» مهاجم برزيلي تيم سپاهان همراه با «لوسيانو پريرا» هموطن خود در تيم فولاد با 16 گل زده بهترين گلزن هجدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر فوتبال شدند و پس از آنها «علي عليپور» از تيم پرسپوليس با 14 گل زده دوم شد.

**بهترين پاسور ليگ
تيم سپاهان همچنين بهترين پاسور ليگ برتر را از آن خود كرد و «محمد كريمي» هافبك سپاهان با 8 پاس گل جايگاه نخست اين عنوان را دارد و در ادامه «محمد مومني» از پيكان با 7 پاس و «سعيد آقايي» باز از تيم سپاهان با 6 پاس گل به ترتيب در جايگاه دوم و سوم قراردارند.

**پرگل ترين ديدار
پرگل ترين ديدار ليگ برتر فوتبال كشور مربوط به مصاف دو تيم سپيدرود رشت و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته دوم ليگ است كه 7 بار توپ از خط دروازه ها گذشت، اين ديدار با نتيجه 6 بر يك به سود طلايي پوشان اصفهاني پايان يافت.

** كمترين شكست
همچنين تيم سپاهان بعداز قرمزپوشان پايتخت يعني پرسپوليس كه يك بار شكست خورد، با دو شكست كمترين تعداد شكست را در بين تيم هاي ليگ برتري را به خود اختصاص دادند.

**بهترين خط حمله
تيم سپاهان اصفهان با 46 گل زده بهترين خط حمله ليگ را به خود اختصاص داد كه در مقابل آن نفت مسجد سليمان با 16 گل زده بدترين خط حمله ليگ را در پايان ليگ هجدهم دارد.

** بيشترين برد، مساوي و شكست متوالي
تيم فوتبال سپاهان اصفهان همراه با پديده خراسان و استقلال تهران با 5 برد متوالي بهترين نتيجه را از اين حيث در بين تيم هاي حاضر در رقابت هاي ليگ كسب كردند.

** پيام نيازمند دروازه بان سپاهان همراه با عليرضا بيرواند دروازه بان پرسپوليس به عنوان يكي از بهترين گلرهاي ليگ برتر شناخته شد.
/6026/8114