۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۳
کد خبر 83317249
۰ نفر
رفع مشكلات داخلي بستگي به استفاده از ظرفيت ها دارد

يزد - ايرنا - معاون حقوقي و پارلماني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: رفع مشكل اقتصادي و معيشتي مردم در جامعه بستگي به حفظ و تداوم روحيه انقلابي، مديريت جهادي و بهره گيري از تمام ظرفيت ها، تكيه به جوانان مومن و متخصص و تلاش مضاعف مردم و مسئولان دارد.

به گزارش ايرنا، سرتيپ محمدصالح جوكار پنجشنبه شب در جمع شماري از مردم يزد در مسجد فاطمه الزهرا (س) افزود: نظام سلطه به سركردگي آمريكا براي ضربه زدن به نظام از تمام اهرم ها و برنامه ها از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تاكنون استفاده كرده است.
وي ادامه داد: دشمني استكبار جهاني با نظام اسلامي هميشگي خواهد بود، چون انقلاب اسلامي از لحاظ ماهيت بر خلاف اهداف نظام سلطه است و هدف آنها براندازي و ايجاد مانع در مقابل حركت حكومت ديني در ايران است.
معاون حقوقي و پارلماني سپاه پاسداران تاكيد كرد: جنگ با استكبارجهاني تمام ناشدني است چون دشمنان از نفوذ منطقه اي و جهاني ايران اسلامي متكي بر دين و ارزش هاي انقلابي واهمه دارند.
به گفته جوكار مقام معظم رهبري در سخنانشان در زمان هاي مختلف به خوبي نسبت به ترسيم نقشه راه براي مردم و مسئولان اقدام مي كنند، اگر آنها به درستي از نقشه هاي مشخص استفاده كنند و در جهت تبيين و در ميسر آن تلاش نمايند، هيچ دشمني به اهداف خود نخواهد رسيد.
وي بيان كرد: بايد همه گوش به فرمان مقام معظم رهبري به خصوص براي بيانيه گام دوم انقلاب كه از اهميت خيلي زياد برخوردار است باشيم و به طور جدي وارد ميدان كار، عمل به دستورهاي ديني و انقلابي شويم.
نماينده سابق مردم شهرستان هاي يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: همانطوريكه بارها مقام معظم رهبري در فرمايشات خود تاكيد كردند در برهه كنوني هدف استكبار ايجاد جنگ رواني در جامعه است.
جوكار يادآور شد: ايجاد جنگ اقتصادي و رواني با هدف تسليم ملت است در حاليكه هوشياري و بصيرت موجب شكست توطئه هاي استكبار در 40 سال گذشته شده است و اين روند همچنان ادامه دارد.
وي به اهميت حضور مردم در عرصه دفاع از نظام و عمل به توصيه هاي مقام معظم رهبري پرداخت و راه عزت و اقتدار ملي را در گرو هوشياري، حفظ روحيه انقلابي و مديريت جهادي با تكيه بر توان داخلي ذكر كرد.
7536/ 2047/