پاسداشت وقايع ملي موجب برهم زدن معادلات دشمنان مي شود

زنجان - ايرنا - استاندار زنجان گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات و زنده نگه داشتن وقايع ملي موجب ارتقا وحدت و برهم زدن معادلات دشمنان در مورد ايران و منطقه مي شود.

به گزارش ايرنا، فتح الله حقيقي شامگاه پنجشنبه در دومين جلسه شوراي اداري و آيين معارفه فرماندار جديد شهرستان طارم ضمن اشاره به اهميت وقايع مهم ملي پيش رو در كشور افزود: با توجه به نزديك بودن سالروز آزادسازي خرمشهر و عمليات افتخار آفرين بيت المقدس، روز قدس و همچنين سالروز وفات بنيانگذار جمهوري سلامي ايران امام راحل(ره) ضروري است كه مردم سراسر كشور با حضور پرشور خود در پاس داشت اين وقايع بزرگ كه نماد اقتدار ايران اسلامي است دوباره معادلات دشمن را برهم بزنند.
حقيقي اظهار داشت: عمليات بيت المقدس كه منجر به آزادسازي خرمشهر شد، از جند جهت نماد وحدت فرماندهان و نيروهاي مردمي و نظامي و همچنين نماد برخورد با دشمن با زبان اقتدار با استراتژي حمله به جاي دفاع مي باشد، بنابراين حضور پرشور مردم براي زنده نگه داشتن اين روز بزرگ موجب اتحاد دوباره نيروها، مردم و دولت خواهد بود.
وي ادامه داد: روز قدس نيز به دليل مقابله با اسرائيل غاصب، رژيمي كه وجودش به وجود قدس اشغالي وابسته است براي مسلمانان بويژه مردم ايران روز بسيار مهمي است و حضور تمام اقشار جامعه و پاس داشت اين روز تمامي معادلات اين رژيم و آمريكاي جنايتكار را در منطقه برهم خواهد زد.
نماينده عالي دولت در استان زنجان خاطرنشان كرد: همان طوري كه نقشه آنان در طرح خاورميانه بزرگ با تلاش نيروهاي انقلابي و سپاه ايران نقش برآب شد، به طوري كه براي انتقام از اين شكست خود نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را در فهرست گروههاي تروريستي قرار دادند.
استاندار زنجان يكي ديگر از وقايع ملي مهم پيش رو در كشور را سالروز رحلت امام راحل عنوان و خاطرنشان كرد: هر آنچه كه ما از انقلاب داريم و موجب ايجاد لرزه بر اندام زورگويان شده، متعلق به امام راحل، جانشين ايشان و مردم است و پاس داشت اين روز نشان دهنده تجديد بيعت با آرمانهاي امام و انقلاب خواهد بود.
مقام عالي دولت در استان رمز موفقيت انقلاب اسلامي ايران در طول چهل سال دشمني آشكار آمريكا با اين كشور را اتحاد و انسجام برشمرد و افزود: دشمني آمريكا از اول انقلاب تاكنون وجود داشته و در حال حاضر نيز با حضور مستقيم در منطقه، اين كشور در اوج دشمني با ايران است و به صورت علني در امور كشورها دخالت مي كند.
اين مسوول تاكيد كرد: در طول اين چند ماه هر كاري كه از دست آمريكا و نوكران منطقه اش بر مي آمد انجام داده و مطمئنا با اتحاد و انسجام مردم و مسوولين باز هم شكست خواهند خورد.
حقيقي كار در پست خطير فرمانداري را به علت مسئوليت هاي سنگين آن كاري سخت و طاقت فرسا عنوان كرد و افزود: يك فرماندار براي موفقيت بايد انرژي مضاعف، تحمل و صبر داشته باشد و خط قرمز اصلي كه همان خدمت به مردم است را جزء اولويت هاي اصلي خود قرار دهد.
وي اظهار داشت: مديران با توجه به شرايط موجود و برخي قوانين دست و پاگير تا حد امكان رفتار مناسب و انساني با مردم داشته باشند و تمام تفكر يك مدير بايد به دور از تفكرات حزبي، همگام با اهداف دولت و كار شبانه روزي و جلب رضايت مردم باشد، در غير اين صورت با رعايت نكردن خط قرمز نظام حتما بايد از مديريت خود كناره گيري كند.
نماينده عالي دولت در استان، پاك چشم بودن، پاك دست بودن و صداقت را از ويژگيهاي اصلي يك مدير انقلابي و موفق عنوان و تصريح كرد: يك مدير موفق بايد به دور از شهوت اقتصادي و مديريت باشد و در اجراي پروژه ها ، پروژه هاي داراي اولويت را با كار علمي مدنظر قرارداده و از پيمانكاران اجرائي لايق و سطح بالا استفاده نموده و در تمامي مراحل اجراي پروژه نظارت مستمر و دقيق داشته باشد.
حقيقي اضافه كرد: اگر مديري تمامي اين ويژگي ها را رعايت نمايد هم سرباز ولايت ، هم مدير لايق دولت و هم سرباز واقعي مردم خواهدد بود.
مقام عالي دولت در استان در پايان از انتصاب دو معاون فرماندار شهرستان طارم و بخشدار بخش چورزق تا روز شنبه هفته آينده خبر داد و افزود: با توجه به اينكه در انتصاب مديران به بومي بودن مدير توجه بيشتري شده است، بخشدار بخش تازه ابلاغ شده گيلوان نيز تا يك هفته آينده مشخص و معرفي خواهد شد.
9886/8068