حریفان بخشی، كیانی و جوادی مشخص شدند

تهران - ایرنا - حریفان امیرمحمد بخشی، ناهید كیانی و پریسا جوادی در رقابت های تكواندوی قهرمانی جهان مشخص شدند.

بیست و چهارمین دوره مسابقات تكواندوی قهرمانی جهان از روز گذشته (چهارشنبه) با حضور 975 تكواندوكار از 150 كشور در شهر «منچستر» انگلیس آغاز و پنج روز ادامه خواهد داشت.
بر اساس برنامه اعلام شده، فردا (جمعه) در سومین روز این رقابت‌ها مبارزات اوزان منهای 74 كیلوگرم مردان و منهای 49 و منهای 57 كیلوگرم زنان پیگیری می‌شود كه امیرمحمد بخشی، ناهید كیانی و پریسا جوادی نمایندگان تیم ایران هستد.
امیرمحمد بخشی نماینده وزن منهای 74 كیلوگرم ایران، در نخستین گام «میگوئل ترجوس سالاس» از كلمبیا را پیش‌رو دارد.
وی در صورت برتری، با «كریستین مكنیش» نماینده میزبان دارنده طلای قهرمانی اروپا 2018، برنز بازی‌های یونیورسیاد 2015 و برنز المپیك جوانان 2014 مبارزه می‌كند.
ناهید كیانی هوگوپوش وزن منهای 49 كیلوگرم كشورمان در اولین مبارزه باید «یونیشا رای» از نپال را شكست دهد و در صورت راهیابی به مرحله بعد به مصاف برنده دیدار ازبكستان و اندونزی می‎رود.
پریسا جوادی در وزن منهای 57 كیلوگرم در نخستین گام با «دزیره رولاف» از آمریكا دیدار می‎كند و در مرحله بعد «پاتریكا آدامكیویسز» تكواندوكار با سابقه لهستانی قهرمان اروپا 2018 و قهرمان و نایب قهرمان نوجوانان اروپا را پیش‌رو دارد.
در پایان این مسابقات به نفر اول 120 امتیاز، نفر دوم 72 امتیاز و نفرات سوم 43.20 امتیاز در راستای كسب سهمیه المپیك تعلق می‌گیرد.
ورزشی**3783**9118**