جشنواره «درياچه اروميه از گذشته تا آينده» در تبريز برگزار مي شود

تبريز - ايرنا - نخستين جشنواره هنري «درياچه اروميه از گذشته تا آينده» در قالب هاي عكس، پوستر، تصويرسازي و نقاشي در دانشگاه آزاد اسلامي تبريز برگزار مي‌ شود.

به گزارش ايرنا، فراخوان اين جشنواره هنري با هدف جلب توجه و مشاركت هنرمندان و دانشگاهيان و عموم مردم در خصوص مواجهه با مشكلات حوضه آبريز درياچه اروميه و بحران خشك شدن آن امروز (پنجشنبه) ارايه شد.
بر اساس اعلام دبيرخانه اين جشنواره، شركت در آن براي عموم آزاد است و هنرمندان و علاقمندان مي توانند در بخش هاي عكس، پوستر، تصويرسازي و نقاشي شركت كنند .
ارسال آثار و تكميل فرم نام نويسي تا اول خرداد 98 امكان پذير است.
آثار راه يافته به اين جشنواره به شكل بروشور به چاپ مي رسد و يك جلد از آن به همراه گواهي شركت در جشنواره به صاحب اثر ارائه و نمايشگاه آثار منتخب از 20 تا 23 خرداد برگزار مي شود.
علاقه مندان براي دريافت اطلاعات بيشتر و ثبت نام مي توانند به سايت جشنواره به آدرس www.iaut.ac.ir بخش مراكز تحقيقاتي مراجعه و پس از دريافت فرم ثبت نام آثار خود را به ايميل SDM@iaut.ac.ir ارسال كنند.
شركت كنندگان همچنين مي توانند به صورت حضوري به دبيرخانه جشنواره واقع در ضلع شرقي اتوبان پاسداران، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي تبريز، پشت ساختمان فني، مركز تحقيقات درياچه اروميه مراجعه و آثار و فرم ثبت نام را تحويل دهند.
اين جشنواره از سوي مركز تحقيقات مديريت توسعه پايدار حوضه آبريز درياچه اروميه دانشگاه آزاد اسلامي واحد تبريز برگزار مي شود.
8023/3071