جانشين نزاجا: دشمنان جرات اقدام نظامي عليه ايران را ندارند

تهران - ايرنا - جانشين فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران با اشاره به اقتدار نيروهاي مسلح گفت: دشمنان قدرت و جرات اقدام نظامي عليه جمهوري اسلامي ايران را ندارند.

امير سرتيپ‌ نوذر نعمتي در همايش گام دوم انقلاب كه پنجشنبه صبح در دانشگاه افسري امام علي (ع) برگزار شد، اظهارداشت: اينهايي كه در حال مسافرت و دست انداختن به دامن ديگران هستند اگر مي توانستند از نظر نظامي عليه ايران اقدام كنند لحظه اي درنگ نمي‌كردند.
اين مقام ارشد نظامي با اشاره به اينكه در مسلح ولايت مداري حرف نخست را مي زند، گفت: در نيروهاي مسلح هر كاري كه بخواهيم انجام دهيم بايد كلام ولايت را به صورت كامل مدنظر قرار دهيم.
نعمتي اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب مسير راه را در گام دوم انقلاب و چهل سال دوم تبيين كرده است كه ما بايد در اين مسير‌ گام برداريم.
وي با اشاره به انحراف كشيدن انقلاب هاي كشورهاي منطقه گفت: انقلاب اسلامي ايران به رهبري حضرت امام (ره) به وقوع پيوست و به عنوان يك‌ معجزه كماكان با اقتدار به حركت خود ادامه مي دهد.
جانشين فرمانده نيروي زميني ارتش به دشمني ها عليه انقلاب اسلامي ايران اشاره كرد و اظهار داشت: حمايت از مظلومين در سراسر جهان يكي از شعارهاي ابتداي انقلاب بود كه امروز نيز همچنان سرلوحه كار ما قرار دارد.
امبر نعمتي به رشادت هاي مردم در دوران دفاع مقدس اشاره كرد و افزود: رشادت هاي مردم در دوران دفاع مقدس منجر به اقتدار ملت غيور ايران در جهان شد.
وي عنوان كرد: در دوران دفاع مقدس تمام جهان كفر در مقابل جهان اسلام كه ايران آن را نمايندگي‌ مي كرد، ايستاده بود.
جانشين فرمانده نيروي زميني‌ ارتش ادامه داد: بايد در اين دوران نيز همچون دوران دفاع مقدس به جوانان اعتماد كنيم و اجازه دهيم آنان روند پيشرفت كشور را ادامه دهند.
نعمتي وحدت را يكي از عوامل پيروزي در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: وحدت چراغ راهي براي عملي كردن گام دوم انقلاب محسوب مي شود.
وي با تاكيد بر اينكه بايد به داخل اميدوار و به بيگانگان بي نياز شويم، يادآور شد: در دوران دفاع مقدس فهميديم كه آنجايي كه به بيگانگان خود را وصل مي كنيم قطعا تقاضايي از ما دارد.
جانشين فرمانده نزاجا با تاكيد بر اينكه اميدواري به داخل در همه حوزه هاي سياسي، اقتصادي و نظامي مي تواند منجر به پيروزي شود، افزود: اگر در حوزه هاي مختلف به مردم اعتماد كنيم و اجازه دهيم خودشان كارها را در دست گيرند به موفقيت خواهيم رسيد.
نعمتي به وقوع سيل در برخي از نقاط كشور اشاره كرد و اظهار داشت: در اين حادثه مردم براي خدمت رساني به هموطنان خود رقابت مي‌كردند و تمام قد به ميدان آمدند.
سيام**9612**1751