۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴
کد خبر 83316296
۰ نفر
يزدي ها در مدرسه هاي ورزشي داراي مجوز ثبت نام كنند

يزد - ايرتا - دبير هيات فوتبال يزد گفت: خانواده ها قبل از ثبت نام فرزندان شان در مدرسه هاي فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلي با پرسش از اين هيات در جريان فعاليت اين0گونه مراكز آموزشي و ورزشي قرار گيرند.

صادق شاكري روز پنجشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: همه ساله قبل از آغاز تعطيلات رسمي سال تحصيلي در فصل تابستان تعداد زيادي آگهي هاي تبليغاتي در مكان هاي عمومي شهر مبني بر دعوت از خانواده ها براي ثبت نام فرزندانشان در مدارس مختلف ورزشي نظرها را جلب مي كنند.
وي تاكيد كرد: آگاهي و اطلاع خانواده ها از نحوه فعاليت اين نوع مدارس ضروري است، آنها مي توانند با تلفن 37227071 تماس بگيرند و يا حضوري به هيات فوتبال در ورزشگاه شهيد نصيري يزد مراجعه كنند.
دبير هيات فوتبال يزد اظهار داشت: هم اكنون 20 مدرسه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلي در استان مجوز فعاليت دارد، مشخصات اين مدارس نزد هيات موجود است.
به گفته شاكري مدارس قانوني زير نظر آكادمي فدراسيون و هيات فوتبال نسبت به جذب و آموزش نونهالان 6 تا 14 سال پسر بر اساس مقررات ،وظايف فرهنگي و ورزشي خود را انجام مي دهند.
به گفته وي نظارت بر نحوه فعاليت اين فضاهاي ورزشي بر اساس مقررات فدراسيون با همكاري اداره كل ورزش و جوانان و نيروي انتظامي به صورت منظم و مستمر انجام مي شود.
استان يزد 47 هيات ورزشي و 65 هزار ورزشكار زير پوشش بيمه دارد.
7536/ 2047/