۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۴
کد خبر 83316217
۰ نفر
اطلاعات سيل بايد هرچه سريع تر بارگذاري شود

ايلام - ايرنا - استاندار ايلام گفت: دستگاه هاي درگير در قرارگاه بازسازي و نوسازي مناطق سيل زده بايد هرچه سريع تر اطلاعات در مورد سيل را در سامانه سجاد را بارگيري اطلاعاتي كنند چرا كه در صورت عدم بارگذاري به موقع اطلاعات اعتباري به استان تعلق نمي گيرد.

به گزارش ايرنا، قاسم سليماني دشتكي عصر چهارشنبه در نشست شوراي ستاد بحران استان ايلام اظهار داشت: همه مديران موظف هستند ظرف امروز و فردا اطلاعات و خسارات مربوط به سيل را بدون كم و كاست در سامانه وارد كنند.
وي افزود: بايد با درك شرايط زندگي و مشكلات مردم مناطق سيل زده در اسرع وقت و در كمترين زمان ممكن به مشكلات آنها رسيدگي كنيم.
سليماني دشتكي با بيان اينكه مجموعه عوامل ستاد بحران در پيشگيري قبل سيل و امداد رساني بعد از سيل سنگ تمام گذاشتند، تاكيد كرد: با ثبت به موقع و كامل اطلاعات و خسارات سيل در سامانه اقدامات خوب و ارزشمند قبل و حين و بعد از سيل از بين نرود.
وي با اعلام اينكه كار خدمت رساني به مناطق سيل زده نبايد تحت هيچ شرايطي تعطيل و توقف يابد، گفت: ستاد بازسازي و نوسازي و كميته هاي مربوطه به موقع كارها را انجام دهند و از تعويق افتادن امور اجتناب كنند.
استاندار ايلام تاكيد كرد: حس قدرشناسي مردم از مسئولان در زمان سيلاب و بعد از آن با وجود روزهاي سخت سيل زدگي بجاي گله و شكايت كاملا مشهود بود.
وي يادآور شد: به علت بارش هاي كم نظير امسال پوشش گياهي زيادي در استان ايلام رشد كرده كه با مديريت صحيح اين پوشش گياهي در فصل تابستان از بروز آتش و بحران جلوگيري كرد.
وي افزود: اكنون كه در فصل كشاورزي هستيم، مرمت پمپاژها از اولويت هاي مهم خدمت رساني به مناطق سيل زده است.
به گزارش ايرنا، در اين نشست برخي از دستگاه هاي درگير با موضوع سيل و آتش سوزي عرصه هاي طبيعي به بيان نقطه نظرات خود پرداختند.
7172/6119