فرمانداران بايد تمام امكانات را براي اهداف توسعه فراهم كنند

كرمانشاه- ايرنا- معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار كرمانشاه حفظ حرمت ارباب رجوع و خدمت صادقانه و بي منت را بزرگترين وظيفه مديران و مسئولان دانست و تاكيد كرد: فرمانداران بعنوان مديران توسعه و موتور محركه شهرستانها لازم است كه تمام امكانات را براي اهداف توسعه بسيج كنند.

به گزارش ايرنا، محمدابراهيم الهي تبار عصر چهارشنبه در آئين تكريم و معارفه فرماندار شهرستان صحنه با بيان اينكه شرايط امروز مي طلبد كه هر كسي در كار و حوزه خود مراقبت كند، افزود: آنچنان كه مردم فداكارانه و ايثارگرانه در دوران دفاع مقدس از همه چيز خود گذشتند امروز هم مديران بايد دين خود را ادا كرده و ساعات كاري، سركشي و تلاش خود را بيشتر كنند.
وي اظهار داشت: شهرستان صحنه با داشتن پيشينه تاريخي، ثروت طبيعي و زندگي مسالمت آميز اهل حق و شيعيان در كنار هم توانسته جامعه پويايي را رقم بزند. اين شهرستان همه ظرفيت ها را براي توسعه دارد.
معاون سياسي و امنيتي استانداري كرمانشاه افزود: دشمنان با وجود اعمال محدوديت ها و فشارهاي اقتصادي عليه ملت ايران بازهم دم از حقوق بشر و دلسوزي براي ملت ايران مي زنند.هدف از جنگ رواني عليه كشورمان تنزل تاب آوري اجتماعي و ايجاد ناآرامي است.
وي تاكيد كرد: آنچنان كه در جنگ تحميلي ايستادگي كرديم و وجبي از خاك كشور به يغما نرفت در جنگ اقتصادي نيز ايستادگي خواهيم كرد و پيروزي براي ما خواهد بود هرچند ممكن است اين جنگ تلفاتي هم داشته باشد.
اين مقام مسئول گفت: امروز وقت تكريم از خدمت 30 ساله فرماندار سابق صحنه است. فرزادي پور از فرمانداران باشناخت و با تجربه استان بود. فرماندار جديد نيز از فرزندان صحنه است كه داراي تجربيات خوبي در دوران خدمت كسب كرده و به طور قطع مي تواند دوران خوبي را براي شهرستان رقم بزند.
وي عنوان كرد: فرماندار مدير امنيتي يا سياسي و يا اقتصادي شهرستان نيست بلكه مديريت توسعه را برعهده دارد و تمام امكانات و نيروها را تحقق اهداف توسعه شهرستان بسيج مي كند.
معاون سياسي و امنيتي استانداري كرمانشاه گفت:در مجموعه مديريت استان وفاق مطلوبي ايجاد شده و مدير ارشد استان مطالبه گري موثري را در مركز دنبال مي كند.ماحصل اين وفاق مديريتي و مطالبه گري موثر، كاهش آمار بيكاري، بهبود فضاي كسب و كار، كاهش رتبه استان در نرخ تورم، ارتقاي سه رتبه اي مشاركت اقتصادي، كاهش نرخ طلاق، افزايش ازدواج و افزايش اعتبارات در سال ۹۸ بوده است.
وي اضافه كرد: همچنين ساخت سه و نيم ميليون متر مربع ساختمان طي ۱۶ماه ركورد بي نظيري بوده كه مديريت استان به ثبت رسانده و مورد اشاره رييس جمهوري در حضور مقام معظم رهبري بود.
الهي تبار گفت: فرماندار جديد بايد از اين دستاوردها محافظت كند و صحنه را كه در ميانگين شاخص ها همواره مطلوب بوده را بهتر كند چرا كه ظرفيت مادي و انساني آن در شهرستان وجود دارد. در مسائل امنيتي و جرائم صحنه پايين تر از ميانگين ها بوده كه تلاش مجموعه شوراي تامين را بازگو مي كند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري كرمانشاه در پايان اين مراسم عليرضا حيدري را به عنوان فرماندار جديد صحنه معرفي و از نورالدين فرزادي پور فرماندار سابق اين شهرستان قدرداني كرد.
شهرستان صحنه با 77 هزار نفر جمعيت در 60 كيلومتري شرق كرمانشاه واقع شده است.
7447/8066