۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۲۳
کد خبر: 83316182
۰ نفر
سرلشگر سلامی: دشمنان ما از درون دچار پوكی استخوان هستند

تهران - ایرنا - فرمانده كل سپاه با بیان اینكه امروز در فراز یك تقابل تمام عیار با دشمن قرارداریم، گفت: دشمنان ما به آخر خط رسیده اند و با وجود هیبت ظاهری، از درون دچار پوكی استخوان هستند.

به گزارش روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرلشكر پاسدار «حسین سلامی» در آیین رونمایی (روز چهارشنبه) از بزرگترین سامانه جهادی كشور كه با حضور فرماندهان سپاه های استانی در محل سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، شرایط امروز انقلاب اسلامی را حساس تر از هر زمان دیگری توصیف كرد و گفت: این مقطع از تاریخ به دلیل آنكه دشمن با تمام ظرفیت های ممكن خود به میدان تقابل با ما پای گذاشته است، سرنوشت سازترین مقطع انقلاب اسلامی به شمار می رود.
وی گفت: دشمنان ما با اعمال راهبرد فشار به دنبال شكستن پایداری ملت ایران هستند، غافل از آنكه آرامش، امنیت، عزت و شكوه ملت ایران، مرهون میدان های مقاومت، ایستادگی و پایمردی بوده است و به فضل الهی، دشمنان در این عرصه نیز ناكام خواهند ماند.
فرمانده كل سپاه پاسداران اظهارداشت: دشمنان ما به آخر خط رسیده اند و با وجود هیبت ظاهری، از درون دچار پوكی استخوان هستند.
سردار سلامی برخورداری از نعمت رهبری بزرگ، آرمان و ملت بزرگ و نیز دشمنان و رقبایی در مقیاس جهانی را از عناصر اقتدار ایران اسلامی برشمرد و افزود: زمانی كه امام خمینی( ره) از راهبرد دفاع همه جانبه سخن گفتند، ما قادر به درك آن نبودیم، در حالی كه این الهام، شهود و احساس درونی عمیق ایشان نسبت به تحولات آینده بود. در واقع امام بزرگوار ما تشخیص دادند كه روزگاری، ما در صحنه دفاعی همه جانبه در برابر دشمنان قرار خواهیم گرفت.
سرلشگر سلامی، دامنه قدرت هر كشور را «به وسعت آرمان ها و ذهن های بزرگ آن كشور» دانست و تصریح كرد: آرمان ما، اتصال به ظهور و حاكمیت ارزش های الهی در جامعه بشری است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عین توجه به واقعیات و عدم توقف در آن، در نقطه كانونی آرمان گرایی و آرمان خواهی قرار دارد.
فرمانده كل سپاه در پایان با تأكید بر اینكه بسیج در میدان عمل رشد می كند، نقش آفرینی جهادی و ایثارگرانه آحاد مردم به ویژه بسیجیان در یاری رساندن به هموطنان سیل زده را بسیار ستودنی خواند و خطاب به فرماندهان اظهارداشت: برای بسیج میدان عملی از جنس جهاد بسازید.
شبك**9612**1108**9241