۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۷
کد خبر 83316146
۰ نفر
برنامه‌ های هفته روابط عمومی در فارس اعلام شد

شیراز-ایرنا-مدیركل روابط عمومی و ‌امور بین الملل استانداری فارس و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های این استان، برنامه هایی را كه برای برگزاری هفته روابط عمومی (بیست و هفتم اردیبهشت تا دوم خرداد) در فارس تدارك دیده شده، اعلام كرد.

پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس در گزارش روز چهارشنبه خود به نقل از عباس باباخانی، اظهار داشت: بیست و هفتم اردیبهشت ماه كه نخستین روز از هفته روابط عمومی است، به عنوان 'روابط عمومی، ارتباط حرفه‌ای با رسانه‌ها' نامگذاری شده است و در این روز دیدار با اعضای انجمن صنفی خبرنگاران و عكاسان خبری فارس انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: در قالب این دیدار، به مسایل مابین انجمن صنفی خبرنگاران و عكاسان خبری و روابط عمومی ها و همچنین مسایل صنفی خبرنگاران پرداخته خواهد شد.
باباخانی بیان كرد: بیست و هشتم اردیبهشت نیز به عنوان روز 'روابط عمومی، امیدآفرینی، شور و نشاط در جامعه' نام گرفته كه در این روز سمیناری با عنوان مهارت های عشق ورزی در زندگی برپا می شود.
دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی استان فارس ادامه داد: برای سومین روز از هفته روابط عمومی (بیست و نهم اردیبهشت) كه عنوان 'روابط عمومی، رونق تولید' برای آن انتخاب شده، اعضای شورای روابط عمومی این استان از مدرسه طبیعت ژاهو و طرح مهارت آفرینی این مدرسه بازدید خواهند كرد.
باباخانی با اشاره به نامگذاری روز سی ام اردیبهشت ماه به عنوان روز 'روابط عمومی، تكریم پیشكسوتان، یاد درگذشتگان' گفت: دیدار با خانواده شادروان رهایی مدیر پیشین روابط عمومی مخابرات فارس در برنامه این روز گنجانده شده است.
مدیركل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس اضافه كرد: در روز سی و یكم اردیبهشت ماه كه عنوان 'روابط عمومی و تبلیغات نوین' برای آن برگزیده شده، به دلیل نقش شبكه‌های اجتماعی در پیشبرد اهداف سازمانی، برای اعضای روابط عمومی های این استان، كارگاه آموزشی تبلیغات و بازاریابی و همچنین كارگاه آموزش شبكه های اجتماعی برگزار خواهد شد.
وی بیان كرد: یكم خرداد نیز به عنوان روز 'روابط عمومی، آموزش و پرورش' نامگذاری شده و در این روز اعضای شورای روابط عمومی استان فارس از دانشگاه شهید باهنر شیراز دیدار خواهند كرد و در حاشیه این دیدار، كارگاه آموزشی تخصصی اینفوگرافی (اطلاع رسانی تصویری) نیز برگزار خواهد شد.
به گفته باباخانی در دوم خرداد 98 كه آخرین روز از هفته روابط عمومی است و با عنوان 'روابط عمومی، مسئولیت اجتماعی' تعیین شده است، اعضای شورای روابط عمومی استان فارس از مركز سالمندان فرزانگان در شیراز بازدید خواهند كرد.
بیست و هفتم اردیبهشت تا دوم خرداد ماه به عنوان هفته روابط عمومی نامگذاری شده است.
9873 /6118