سرمربی پیكان تهران: آخرین بازی تفاوتی با بقیه بازی ها ندارد

ساری - ایرنا - سرمربی پیكان تهران بازی برابر نساجی قائمشهر را به عنوان آخرین دیدار لیگ هیجدهم مهم توصیف كرد و گفت : از نظر من بازی هفته سی ام برابر نساجی آن هم در خانه اش هیچ تفاوتی با بازی های گذشته ندارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حسین فركی چهارشنبه شب در مصاحبه پیش از مسابقه تیمش در هفته سی ام برابر نساجی در قائمشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود : همانند تیم های دیگر و بازی های دیگر فردا برای برد برابر نساجی صف آرایی می كنیم چون برد و باخت بخشی از فوتبال است.
وی گفت : وجود هواداران پرشور نساجی و حمایت از تیم محبوب خودشان نشان از ریشه دار بودن این تیم و فوتبال دوستی مردم مازندران دارد و باید از تیم هایی چون نساجی با هواداران پرشورش حمایت كنیم.
فركی با اظهار این كه آمدن تیم نساجی به نمایندگی از مازندران در لیگ برتر جای خالی این استان را در بالاترین سطح رقابت های فوتبالی كشور پر كرد ، افزود : از این كه نساجی در لیگ برتر باقی ماند خوشحال هستیم چرا كه تیم از بازیكنان خوبی برخوردار است و هواداران پشتوانه اصلی این تیم هستند.
وی در مورد حساسیت این بازی برای سرمربی نساجی قائمشهر كه نیم فصل اول سرمربیگری پیكان تهران را بر عهده داشت و به دلیل نتایج ضعیف از این تیم كنار گذاشته شد ، گفت : جانشینی من به جای جلالی در دیگر تیم ها از جمله سایپا نیز تكرار شد و هیچ حساسیتی حداقل از نظر من این كار و بازی برابر تیم نساجی ندارد.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری كرد تا بازی فردا بازی خوبی برای تماشاگران باشد تا آنها بتوانند صرفنظر از نتیجه از یك بازی خوب لذت ببرند.
هفته سی ام رقابت های فوتبال باشگاههای ایران عصر فردا با 8 بازی همزمان ساعت 21 و 30 دقیقه در هشت شهر ایران برگزار می شود و در قائمشهر تیم های نساجی و پیكان با هم دیدار می كنند.
در حالی فردا پیكان تهران میزبان نساجی قائمشهر در زمین خانگی این تیم مازنی است كه سرمربی و كادر فنی پیش از این دیدار به دلیل اختلاف درون باشگاه به خصوص با یكی از دو مالك از این تیم خداحافظی كردند.
با وجود خداحافظی كادر فنی نساجی قائمشهر تاكنون هیچ فردی به عنوان مسئول كادر فنی برای بازی فردا از سوی مدیرعامل و با مالكان باشگاه معرفی نشده است.
6982/1654