تملك اراضی باقی مانده در مسیر جاده شهركرد به بروجن اجرا می شود

شهركرد- ایرنا_-استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به نیازهای توسعه زیرساخت های استان گفت: با مساعدت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور، مشكل پرداخت نقدی برای تملك اراضی باقی مانده در مسیر جاده شهركرد به بروجن با تخصیص اعتبار لازم برطرف می شود.

اقبال عباسی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای تكمیل باند دوم مسیر شهركرد به بروجن 11 كیلومتر باقی مانده است كه برای پایان یافتن طرح باید این اراضی تملك شود.
وی ادامه داد : در نشست روز سه شنبه با رئیس سازمان برنامه و بودجه ، مقرر شد این سازمان 50 میلیارد ریال برای تملك این اراضی تخصیص یابد.
عباسی پیش بینی كرد ، با جذب هرچه سریعتر این مبلغ و تملك اراضی منطقه باند دوم مسیر شهركرد به بروجن تا پایان آبان ماه تكمیل و به بهره برداری برسد.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطر نشان كرد: همچنین در این نشست مقرر شد با مساعدت دكتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور، 50 میلیارد ریال اعتبار برای تكمیل فرهنگسرای فرادنبه و گندمان تخصیص یابد.
به گزارش ایرنا، محور شهركرد به بروجن حدود 60 كیلومتر است و اكنون بروجن به لردگان یكی از محورهای ترانزیتی فلات مركزی به جنوب كشور شده است و با چهار خطه شدن این محور بروجن به شهركرد، تردد در این مسیر تسریع می شود.
در این نشست نماینده بروجن در مجلس شورای اسلامی و رئیس نمایندگان استان نیز خواستار سرعت بخشی در طرحهای عمرانی و زیربنایی شهرستان بروجن شد.
7363/2097