صلاحيت چهارمين شركت دانش بنيان كهگيلويه و بويراحمد تاييد شد

ياسوج- ايرنا- رئيس پارك علم و فناوري كهگيلويه و بويراحمد گفت: كارگروه ارزيابي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، صلاحيت شركت 'گسترش كاربرد فناوري'، به عنوان چهارمين واحد فناور مستقر در پارك علم و فناوري استان را براي قرار گرفتن در جمع شركت‌هاي دانش‌بنيان تاييد كرد.

به گزارش ايرنا و به نقل از روابط عمومي پارك علم و فناوري كهگيلويه و بويراحمد، سيد شمس الدين هاشمي روز چهارشنبه افزود: اين شركت توانسته است در زمينه توليد بومي تجهيزات ارتباطي و مخابراتي، مجوز دانش‌بنياني توليدي نوع 1 را دريافت و از مزاياي آن بهره‌مند شود.
وي ادامه داد: شركت گسترش كاربرد فناوري از جمله واحدهاي فعال فناور اين پارك است كه توانسته تا كنون با توليد 6 محصول در زمينه فناوري انتقال ديتا بر روي فيبر نوري، مجوزهاي لازم دانش بنيان شدن را كسب نمايد.
هاشمي اضافه كرد: اين چهارمين شركتي است كه در اين پارك مجوز دانش‌بنيان دريافت كرده است و يك شركت فناور ديگر درحال گذراندن مراحل نهايي ارزيابي براي تبديل به دانش بنياني است.
رئيس پارك علم و فناوري استان تصريح كرد: 110 برنامه حمايتي از شركت هاي دانش بنيان از جمله معافيت هاي مالياتي و گمركي، زمينه هاي حمايتي مناسبي را در مسير جذب و حمايت شركت‌هاي فناور در حوزه هاي مختلف بوجود آورده است.
وي افزود: تاكيد بر مزيت هاي نسبي استان در حمايت از شركت هاي دانش بنيان براي پارك علم و فناوري در اولويت است.
هاشمي ادامه داد: اهداف اقتصاد مقاومتي با حمايت از شركت هاي دانش بنيان محقق خواهد شد و پارك علم و فناوري استان آمادگي كامل براي حمايت از اين شركتها را دارد.
9929/1662

سرخط اخبار استان‌ها