استاندار تهران:رسانه ها خط مقدم مقابله با القای ناامیدی هستند

تهران-ایرنا- استاندار تهران با اشاره به اقدامات استكبار به ویژه ایجاد یاس و ناامیدی در كشور گفت: رسانه ها و مدیران روابط عمومی خط مقدم مقابله با این اقدامات هستند.

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی عصر چهارشنبه در ششمین جشنواره تجلیل از ستارگان روابط عمومی ایران كه در تالار اجتماعات مجموعه تلاش وزارت كار برگزار شد اعلام كرد كه در شرایط حساسی قرار داریم چرا كه استكبار با تمامی ظرفیت جنگ اقتصادی؛ سیاسی و اجتماعی را بر علیه ملت ایران به راه انداخته و می خواهد ملت ایران را نا امید كند.
وی تصریح كرد: دشمنان به دنبال پمپاژ ناامیدی در كشور است كه رسانه ها و مدیران روابط عمومی با فن؛ علم و قدرت تحلیل خود می توانند امید؛ اعتماد و نشاط را در كشور تزریق كنند.
استاندار تهران ادامه داد: روابط عمومی هنر؛ علم و فن است و هر سازمانی كه از پویایی برخوردار است بدانید كه یك مجموعه موفق روابط عمومی دارد.
وی خاطرنشان كرد: مدیران روابط عمومی از قدرت سنجش محیط و همچنین قدرت ارتباطی و كلامی برخوردار هستند و حیات؛ پویایی و زنده بودن هر سازمانی را تضمین می كنند.
محسنی بندپی همچنین از حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های دولتی در جلسات شورای مدیران خبر داد و گفت: در نظر داریم این دستورالعمل را به تمامی دستگاه ها ارسال كنیم چرا كه حضور مدیران روابط عمومی در این جلسات مهم و ضروری است چرا كه مدیران روابط عمومی مشاوران امین دستگاه های اجرایی هستند و پیونده دهنده ارتباطات درون سازمان با بیرون سازمان هستند.
تهرام/7243//6139