«گريژمان» جايگزين «كوتينيو» نيست

تهران- ايرنا- بدنبال انتشار خبر جدايي «آنتوان گريژمان» از اتلتيكو مادريد در تابستان سال جاري و قوت گرفتن شايعات در مورد حضور احتمالي وي در نيوكمپ، مدير برنامه هاي «فيليپه كوتينيو» مدعي شد كه گريژمان قرار نيست جايگزين موكلش شود.

روزنامه آ. اس اسپانيا روز چهارشنبه نوشت: باشگاه اتلتيكو مادريد امروز با انتشار توييتي تاييد كرد كه گريژمان در پايان فصل از اين تيم جدا خواهد شد؛ خبري كه بازار شايعات تمام نشدني در خصوص مقصد بعدي مهاجم اروگوئه اي را داغ تر كرد.
با اين حال، انتقال احتمالي وي به بارسلونا كه بعيد هم به نظر نمي رسد شرايط تعدادي از بازيكنان هجومي اين تيم را معلق خواهد كرد كه در ميان آنها نام كويتنيو بيش از ديگران به چشم مي آيد؛ بازيكني كه در فصل جاري در مجموع 53 بازي تنها 11 گل به ثمر رسانده است.
اين در حالي است كه «آندره آ برتولوچي» مدير برنامه هاي مرد برزيلي آبي اناري ها با اين جمله تمامي ابهامات را در خصوص آينده موكلش در پايتخت كاتالونيا از بين برد: اينكه گفته شده گريژمان قرار است جايگزين كوتينيو در بارسا شود، صحت ندارد؛ نمي دانم چرا اين صحبت ها مطرح مي شود به همين دليل دوست ندارم در مورد آن حرف بزنم اما اين شايعات كذب است.
كوتينيو در ژانويه سال 2018 بدنبال جدايي «نيمار» به عنوان فردي كه مي تواند جا پاي هموطنش بگذارد به نيوكمپ آمد و پس از نيمار، با 160 ميليون يورو به دومين خريد گرانقميت تاريخ باشگاه تبديل شد.
اما مهاجم برزيلي 26 ساله اسبق ليورپول كه مبلغ فسخ قرارداد وي 400 ميليون يورو است، از زمان پيوستن به بارسا موفق نشده تا انتظارات را برآورده كند و اخيرا نيز به دليل عدم تلاش كافي و عملكرد ضعيف، خشم بخشي از هواداران آبي اناري ها را برانگيخته است.
ورزشي**3991**9129