۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
کد خبر 83315530
۰ نفر
درگیری سر نوبت چای، در تهران خون به پا كرد

تهران- ایرنا- رییس كلانتری 160 خزانه، از ماجرای نزاع مرگبار شب گذشته در محدوده علی آباد جنوبی خبر داد و گفت: علت درگیری، سر نوبت برای گرفتن چای بود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ چنگیز ایدون در تشریح ماجرای این جنایت، گفت: ساعت 12 نیمه شب گذشته در محله علی آباد جنوبی حوالی خزانه، درگیری خونینی بین چهار نفر از طریق تماس مردمی به پلیس 110 گزارش شد و به قید فوریت ماموران كلانتری به محل اعزام شدند.
وی عنوان كرد: با حضور ماموران كلانتری 160 خزانه در محل، مشخص شد دو نفر از نواحی دست و سینه به ضرب چاقو آسیب دیده اند و قبل از رسیدن ماموران اورژانس، فردی كه از ناحیه سینه چاقو خورده بود به دلیل شدت خونریزی فوت و نفری كه چاقو به دستش خورده بود با انتقال او به بیمارستان مداوای وی آغاز می شود.
این مقام انتظامی تصریح كرد:‌ با توجه به فوت یكی از طرفین درگیری، بازپرس كشیك قتل تهران نیز در جریان موضوع قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضائی جسد مقتول به پزشكی قانونی منتقل و تحقیقات اولیه، از تنها مجروح این درگیری كلید زده شد.
ایدون بیان داشت:‌ فرد مجروح مدعی شد حوالی ساعت 10 شب گذشته با مقتول كه بچه محل اش می باشد، بر سر نوبت، گرفتن چای نذری درگیر شده و با حضور ماموران كلانتری 160 خزانه در محل، درگیری پایان می یابد و فرد مجروح با بیان اینكه این یك سوء تفاهم ساده ، آغاز درگیری و نزاع دوم شد.
كلانتر محله خزانه گفت:‌ متهم مدعی شد این پایان درگیری شان نبوده و توضیح داد كه من با آوردن دوست خودم به خزانه و گذاشتن یك قرار درگیری با مقتول كه وی نیز دوستش را به همراه خود آورده بود نزاع را از سر گرفتیم و حین درگیری من و مقتول با سلاح سرد مصدوم و دوستان مان متواری شدند.
وی افزود: در ادامه،‌ دوست مقتول كه در درگیری دوم شركت داشت، با معرفی خود به كلانتری گفته های مجروح حادثه را تایید كرد و او نیز بازداشت شد كه با توجه به آدرس محل زندگی متهم اصلی پرونده،‌ هماهنگی های قضائی برای صدور حكم ورود به منزل او، با بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران صورت گرفت.
ایدون ابراز داشت: با توجه به اینكه محل زندگی متهم در حوزه كلانتری 109 بهارستان است، حكم ورود به منزل او در اختیار ماموران آن كلانتری قرار گرفت و آنها در عرض كمتر از 45 دقیقه با حضور در آدرس، متهم را كه قصد فرار از محل داشت؛ دستگیر كردند.
وی خاطر نشان كرد: پرونده با دستگیری سه متهم و تكمیل تحقیقات اولیه در این زمینه در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و سپس پرونده برای انجام تحقیقات تكمیلی در اختیار كارآگاهان اداره دهم آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.
تهرام/8138//1348