۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
کد خبر 83315254
۰ نفر
سیل مشهد اردهال كاشان 2 كشته برجا گذاشت

كاشان- ایرنا - مدیر مركز مدیریت بحران و كنترل حوادث فرمانداری ویژه كاشان گفت: بر اثر جاری شدن سیل در منطقه مشهد اردهال كاشان یك مادر و كودك جان باختند.

جواد مزروعی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بارش رگباری باران و طغیان رودخانه بالادست شامگاه روز سه شنبه به جاری شدن سیلاب در مشهد اردهال منجر شد كه در این حادثه سه دستگاه خودرو را كه درون حریم رودخانه بودند، آب با خود برد.
وی بیان كرد: خودروها شامل 2 دستگاه پژو و یك دستگاه پراید پس از مدتی پیدا شدند اما از سرنوشت سرنشینان پراید اطلاعی در دست نبود.
مدیر مركز مدیریت بحران و كنترل حوادث فرمانداری ویژه كاشان اضافه كرد: با دریافت گزارش حادثه تیم های امدادی به محل اعزام و با همكاری نیروهای هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی، سپاه و بسیج در نهایت تا ساعت چهار صبح موفق به یافتن جسد دختری پنج ساله و مادر 28 ساله شدند.
بنابر اعلام هواشناسی كاشان، این شرایط جوی (بارش های رگباری و نقطه ای باران) امروز نیز در منطقه غرب و جنوب غربی شهرستان كاشان از جمله نیاسر، قمصر و برزك حاكم خواهد بود.
مشهد اردهال در 45 كیلومتری جنوب غربی كاشان قرار دارد.
فروردین امسال نیز بارش های رگباری باران و جاری شدن سیلاب افزون بر 148 میلیارد ریال به بخش های مختلف از جمله كشاورزی شهرستان كاشان خسارت وارد كرده بود.
شهرستان كاشان در 200 كیلومتری شمال اصفهان واقع است.
6136/8123/6026/