۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
کد خبر 83315195
۰ نفر
پیكر بهنام صفوی خواننده پاپ در اصفهان تشییع شد

اصفهان- ایرنا- پیكر بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ روز چهار شنبه با حضور خانواده، هنرمندان و دوستداران وی از مقابل خانه هنرمندان اصفهان تشییع شد.

به گزارش ایرنا، در این مراسم جمعی از هنرمندان از جمله سیروان و زانیار خسروی، مهدی مقدم، حسین كشتكار بوشهری و دیگر هنرمندان عرصه موسیقی حضور داشتند.
سید محمد علی صفوی پدر این هنرمند در این آیین گفت: بهنام هنرمندی بود كه ماه ها رنج بیماری را تحمل كرد و در نهایت تسلیم خواست الهی شد.
وی ادامه داد: از همه دوستداران و هر فردی كه این هنرمند را می شناخت درخواست می كنم كه هر گونه ناراحتی از او را حلال كنند.
پدر این خواننده فقید خاطرنشان كرد: بهنام هنرمندی مهربان و با احساس بود كه دوست نداشت هیچكس از وی ناراحت باشد.
محمدعلی جعفری، معاون هنری و سینمایی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم با تشكر از مردم برای حضور باشكوه در مراسم تسییع این هنرمند گفت: از تمام نهادهایی كه برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم تلاش كردند سپاسگزاریم.
اقامه نماز بر پیكر این هنرمند با حضور جمعیت بسیاری از دوستداران آن مرحوم برگزار و سپس برای مراسم تدفین و خاكسپاری راهی شاهین شهر شدند.
به دلیل سكونت والدین این خواننده در شاهین شهر، پیكر او در قطعه هنرمندان بهشت معصومه این شهر به خاك سپرده خواهد شد.
شاهین شهر در 20 كیلومتری شمال شهر اصفهان قرار دارد.
بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ متولد 15 تیر ١٣6٢ در شیراز و خواننده موسیقی پاپ ایرانی بود كه صبح روز 23 اردیبهشت پس از ماه ها مبارزه با بیماری سرطان در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت.
صفوی پیش از این بدلیل داشتن تومور مغزی توسط پزشكان مجرب مورد عمل جراحی قرار گرفت.
این خواننده جوان دی ماه پارسال نیز بدنبال وخامت حالش مجدد در یكی از بیمارستان های تهران بستری شده بود.
نخستین آلبوم وی با نام عشق من باش در سال 88 روانه بازار شد.
6994/6020/6026/