۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
کد خبر 83314997
۰ نفر
تهوری سرپرست هیات جودو خراسان جنوبی شد

بیرجند - ایرنا - علی تهوری كه سال ها رئیس هیات جودو خراسان جنوبی بود، به عنوان سرپرست این هیات منصوب شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و كوراش؛ به پیشنهاد مدیركل اداره ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی و با توجه به تجارب، تعهد و سوابق، علی تهوری به عنوان سرپرست هیات جودو استان منصوب شد تا طبق اساسنامه هیات های ورزشی، انتخابات برای تعیین رئیس این استان برگزار شود.
تهوری آبان سال گذشته در پی برگزاری مجمع فوق العاده هیات جودو خراسان جنوبی از ریاست این هیات كناره گیری كرد و نیما تاجریزی رئیس دفتر فنی نظارت بر اماكن ورزشی اداره كل ورزش و جوانان استان به عنوان سرپرست هیات جودو در خراسان جنوبی منصوب شد.
رئیس فدراسیون جودو 16 اردیبهشت ماه جاری با سفر به خراسان جنوبی در نشست تخصصی بحث و تبادل نظر درخصوص ورزش جودو این استان گفت: رئیس هیات جودو مثل رئیس فدارسیون در استان است و هر فردی كه در راس مدیریت قرار می گیرد نقاط قوت و ضعفی دارد و نمی توان گفت كه یك نفر كامل است اما همه با همدلی و حمایت از رئیس هیات باید به رشد ورزش جودو در خراسان جنوبی كمك كنیم.
آرش میراسماعیلی افزود: بنده به آقای تهوری اعتقاد داشته و وی را به سمت بازرس ویژه فدراسیون جودو منصوب كردم كه برای جودو خراسان جنوبی هم یك افتخار است.
3028