عمده خيرين تربيت مدرس اهالي دانشگاه هستند

تهران-ايرنا- رئيس هيات مديره بنياد خيرين دانشگاه تربيت مدرس گفت: عمده خيرين و واقفين دانشگاه اعضاي هيأت علمي و كاركنان هستند كه از 50 هزار تا 5 ميليون تومان به بنياد كمك كرده اند.

محسن محمدزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ايرنا درباره فعاليت هاي بنياد خيرين مدرس اظهار كرد: اخذ مجوز بنياد پروسه اي بسيار زمانبر بود، اين بنياد از بهمن ماه سال 97 به صورت رسمي كار خود را آغاز كرد.
وي افزود: اولين جلسه بنياد خيرين مدرس در روز 18 ارديبهشت ماه با حضور جمعي از خيرين آغاز به كار كرد.
به گفته رئيس هيأت مديره بنياد خيرين مدرس، فرهنگ سازي در امور خير يكي از مهم ترين اولويت هاي دانشگاه است، از اين رو بنياد با جمع آوري كمك هاي نقدي ريز و درشت براي سيل زدگان در راستاي فرهنگسازي امور خير گام برداشت.
محمدزاده با اشاره به از بين رفتن اعتماد عمومي نسبت به برخي نهادها يادآورشد: بنياد خيرين مدرس پس از بهره گيري از حمايت هاي خيرين، در دو مرحله وجوه نقدي را به حساب هلال احمر واريز كرد تا امور از طريق نهاد دولتي پيگيري شود.
وي خاطرنشان كرد: علاوه بر جمع آوري پول نقد از خيرين، اين بنياد با تنظيم يك فرم ماهانه از حقوق استادان و كاركنان نيز مبلغي براي بنياد و كمك به سيل زدگان نيز حاصل مي شود.
وي درباره كمك هاي خيرين به اين دانشگاه گفت: بسياري از خيرين نيز تقبل كمك هزينه تحصيل و غذاي دانشجويان را بر عهده گرفتند.
دانام**9491**1601**