اراده ملت ايران پادرزهري مقابل جنگ نرم دشمن است

اهواز - ايرنا - معاون سياسي سپاه ولي عصر(عج) خوزستان گفت: دشمن جنگ نرم خود را با هدف ايران هراسي آغاز كرده اما اين عمليات رواني نيز مانند ساير توطئه ها در طول 40 سال گذشته ، پادزري به نام اراده ملت ايران را مقابل خود دارد.

سرهنگ مجيد مهدي پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در محل قرارگاه سپاه ولي عصر(عج) خوزستان بيان كرد:سال ها است كه تهديدها و تحريم هاي آمريكا براي ملت شريف ايران به امري عادي تبديل شده و تاكنون ذره اي از اراده ملت ايران نسبت به نظام و انقلاب براي خودكفايي كم نكرده است.
وي افزود: آمريكا به تازگي نيز با استقرار ناوجنگي خود در خليج فارس قصد ايجاد رعب و وحشت در جبهه مقاومت را دارد اما مانور آنها در آب هاي خليج فارس تنها جنبه قدرت نمايي و عمليات رواني داشته و راه به جايي نمي برد.
معاون سياسي سپاه ولي عصر(عج) خوزستان ادامه داد:برخي مسايل در فضاي مجازي از سوي نفوذي‌ها پيرامون حركت ناو‌هاي آمريكا درخليج فارس مطرح شده اما اين جنگ رسانه اي دشمن و رسيدن به اهداف سياسي است كه تاثيري در اراده ملت ايران ندارد.
وي گفت: ملتي كه از شاخص‌هاي معنوي و اقتدار تهي باشد از اين حركت هاي نمايشي مي‌ترسد اما ايران اسلامي از گردنه‌ها و پيچ‌هاي سخت تري به سلامت عبور كرده است.
وي افزود: آمريكا و كشورهاي غربي بايد بدانند ايران در دفاع از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و مواضع خود ذره اي عقب نشيني نمي كند.
سرهنگ مهدي پور ادامه داد:ملت ايران در 40 سال گذشته توانمندي ها و ظرفيت‌هاي خود را به همگان ثابت كرده و به خوبي با اين جنگ نرم دشمن آشنا است.
معاون سياسي سپاه ولي عصر(عج) خوزستان گفت: ملت ايران از تهديدها، تحريم‌ها و دوران دفاع مقدس تجربه هاي گرانبهايي را به دست آورده و نيروهاي مسلح و ملت ما نيز بيدي نيستند كه با اين باد‌هاي موسمي دشمن بلرزند.
7152/ 6037