۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۷
کد خبر: 83314639
۰ نفر
128 كيلوگرم شيشه توسط پليس سمنان كشف شد

سمنان- ايرنا- فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: محموله 128 كيلوگرمي ماده مخدر صنعتي شيشه در عمليات مسلحانه و مشترك پليس اين استان و اصفهان و سربازان گمنام امام زمان(عج) كشف شد.

به گزارش ايرنا، سردار روح الامين قاسمي عصر سه شنبه با اشاره به اقدام هاي اطلاعاتي چند ماهه ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر سمنان بر روي عناصر اصلي حمل و قاچاق به خبرنگاران اظهار داشت: سرنخ هايي از انتقال يك محموله بزرگ ماده مخدر صنعتي كه از مرزهاي شرقي به كشور وارد شده بود، به دست آمد.
وي با بيان اين كه سوداگران مرگ قصد انتقال اين محموله از كوير مناطق شرقي كشور به پايتخت را داشتند، تصريح كرد: با هماهنگي موثر و مطلوب پليس اين استان و اصفهان و همچنين سربازان گمنام استان يزد، عمليات دستگيري قاچاقچيان و كشف محموله آغاز شد.
قاسمي به حضور تيم عملياتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و ماموران انتظامي اصفهان در اين عمليات اشاره و خاطر نشان كرد: با هدايت و پشتيباني هاي اطلاعاتي لحظه به لحظه، پس از شناسايي خودروي سواري سمند حامل مواد اقدام هماهنگ پليس به مرحله اجرا درآمد.
قاسمي با بيان اينكه سواري سمند از صحنه متواري شد، ادامه داد: با شليك به موقع و دقيق ماموران، خودروي سمند در انارك شهرستان نائين متوقف شد.
فرمانده انتظامي استان سمنان يادآور شد: 2 قاچاقچي و سوداگر مرگ پس از توقف خودرو متواري و مخفي شده بودند، توسط ماموران دستگير شدند.
وي گفت‌: در بازرسي از سواري سمند 128 كيلو و 100 گرم ماده مخدر صنعتي شيشه كشف شد.
فرمانده انتظامي استان سمنان ابراز داشت: ريشه كني بلاي خانمان سوز اعتياد منوط به عزمي ملي و همراهي آحاد جامعه و تمام نهادها و دستگاه ها است.
به گزارش ايرنا، حدود سه هزار و 900 كيلوگرم انواع مواد مخدر با گذشت حدود 2 ماه از سال 98 در استان كشف شد.
عموم مردم هر گونه اطلاعات و گزارش هاي خود در خصوص اين گونه فعاليت هاي مجرمانه را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اعلام كنند.
9891/7408