۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
کد خبر 83314356
۰ نفر
كالاهای حجیم دیگر توسط پست جابجا نمی‌شود

تهران- ایرنا- عضو هیئت مدیره شركت ملی پست اعلام كرد، در راستای افزایش سطح كیفی خدمات رسانی، كالاها و اجسام حجیم و سنگین دیگر توسط پست جابجا نمی شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی شركت ملی پست، بهزاد اقبال خواه با اعلام این مطلب، افزود: با توجه به اینكه جابجایی كالاهای حجیم، موجب آسیب دیدگی به سایر بسته ها و همچنین فرسودگی و استهلاك سرمایه های شبكه می شود؛ حذف جابجایی كالاهای بالای 30 كیلوگرم در دستور كار قرار گرفته است.
وی با تاكید بر اهمیت و ضرورت شناسایی نیازهای مشتریان، اظهار داشت: امسال پست با اجرا كردن طرح تحول و اتخاذ رویكرد پلتفرمی (سكوی ارایه خدمات سایر بخش ها)، افزایش شمار سرویس ها و خدمات جدید را با جدیت دنبال می­كند.
سرپرست معاونت فنی و بازرگانی با اشاره به اینكه به دنبال آن هستیم تا سرویس­های جدیدی را معرفی كنیم، افزود: در راه اندازی این خدمات، مشاركت با سایر بخش ها از جمله كسب و كارهای نوپا در اولویت قرار دارد.
اقبال خواه تصریح كرد: در حوزه GNAF و ارایه كدپستی ده رقمی، 32 خدمت جدید پیش بینی شده است كه پس از به ثمر رسیدن نخستین تجربه همكاری پست با شركت استارت آپی الوپیك، رونمایی و وارد مراحل اجرایی می شود.
وی تقویت ارایه خدمات باجه ای به كمك توسعه خدمات نیابتی را مورد تاكید قرار داد و اظهار داشت: در چارچوب طرح تحول، خدمات نیابتی با همكاری سازمان، شركت و دستگاه متقاضی با استفاده از بسترهای موجود ارایه می شود.
این عضو هیئت مدیره افزود: به عنوان مثال همكاری با دانشگاه برای ارایه خدمت ارسال مدارك تحصیلی توسط پست، در بستر نرم افزارهای موجود خود دانشگاه ها انجام می شود.
علمی**9207**1485