۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
کد خبر 83314337
۰ نفر
سرقت در بیرجند، دستگیری در هرمزگان

بیرجند - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: 2 نفر از سارقان جواهرات شهروند بیرجندی در استان هرمزگان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید دادگر روز سه شنبه افزود: آذرماه سال گذشته سارقان با مراجعه به خیابان عدالت شهرستان بیرجند به یك واحد آپارتمان دستبرد زدند كه مقادیری طلا و جواهرات به سرقت بردند و هنگام خروج از ساختمان یكی از ساكنان مجتمع را مصدوم كردند.
وی بیان كرد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله بررسی صحنه جرم توسط ماموران پلیس آگاهی پیگیری شد و با اطلاعات به دست آمده از صحنه سرقت، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد.
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران در ادامه تحقیقات پلیسی به تصاویر 2 سارق دسترسی پیدا كردند و با ارسال مشخصات آنان به سراسر كشور، متهمان را تحت پیگیرد قرار دادند.
وی تصریح كرد: با اطلاعات دریافتی، سارقان جواهرآلات شهروند بیرجندی هنگام سرقت توسط ماموران انتظامی در استان هرمزگان دستگیر شدند كه با مطابقت تصاویر آنان مشخص شد سرقت در بیرجند نیز كار این سارقان بوده است.
سرهنگ دادگر با بیان اینكه متهمان دستگیر شده با تشكیل پرونده به مقام قضایی معرفی شده اند افزود: یكی از راه های پیشگیری از سرقت، تجهیز اموال و املاك شهروندان به وسایل و تجهیزات بازدارنده است كه تا حد زیادی از وقوع جرایم سرقت پیشگیری خواهد كرد.
7557*3028