نخبگان محورهاي بيانيه گام دوم انقلاب را تحليل كنند

اروميه- ايرنا- فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي گفت: ورود كارشناسانه نخبگان به موضوع بيانيه گام دوم انقلاب و نيز تحليل محورهاي مهم اين بيانيه امري ضروري است.

به گزارش ايرنا و به نقل از پايگاه اطلاع رساني سپاه شهداي آذربايجان غربي، سردار سرتيپ دوم پاسدار حبيب شهسواري شب گذشته در ديدار با جمعي از فعالان انقلاب افزود: وظيفه سپاه پاسداران صيانت از انقلاب اسلامي در تمام عرصه‌ها بوده و در هر شرايطي بر اساس قانون اساسي آماده دفاع از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي است.
به گزارش ايرنا در اين ديدار، جمعي از نيروهاي انقلاب به بيان مواردي در خصوص نحوه فعاليت و نيز اهميت اقدامات انقلابي در استان پرداختند.
مهم‌ترين موضوعات مدنظر اين افراد شامل ضرورت هم افزايي جريان‌هاي ارزشي و انقلابي براي مقابله با فتنه اقتصادي دشمن و كمك به رفع مشكلات اقتصادي كشور، استفاده از ظرفيت عظيم بسيج مردمي و جهادي در بخش‌هاي مختلف جامعه، ضرورت راه‌اندازي متينگ‌هاي انقلابي مطالبه‌گري در استان به ‌ويژه در فضاي نخبگاني، استفاده از ظرفيت فضاي مجازي براي مقابله با اقدامات ضد ديني و وحدت شكن در اين حوزه و نيز لزوم استفاده از مشاوره‌هاي نخبگان انقلابي در تصميم‌گيري‌هاي مسوولان و مديران بود.
6009/7129