۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
کد خبر 83313742
۰ نفر
حكم حسین هدایتی صادر شده است

تهران- ایرنا- رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی در دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان بانك سرمایه از صدور حكم حسین هدایتی معروف به عابر بانك پرسپولیس خبر داد و گفت: این حكم در روزهای آینده ابلاغ می‌شود.

به گزارش خبرنگار قضایی ایرنا اسدالله مسعودی مقام روز سه‌شنبه در این جلسه اظهار داشت: بانك سرمایه سه كیفرخواست دارد كه با توجه به اینكه اتهام آنان مشاركت در اخلال در نظام اقتصادی كشور است این سه كیفرخواست به صورت مجموعه‌ای رسیدگی می شود.
وی افزود: 31 متهم شامل هشت مدیر بانك سرمایه و 21 نفر از اركان این بانك هستند و همچنین به اتهامات سید محمد هادی رضوی در این دادگاه رسیدگی خواهد شد.
مسعودی مقام ادامه داد: در ابتدا رسول امیرقهرمانی نماینده دادستان اتهامات رضوی را قرائت می كند و سپس اتهامات هشت مدیر بانك سرمایه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی اضافه كرد: سه نفر از متهمان این پرونده به نام‌های علی بخشایش، محمدرضا توسلی و پرویز كاظمی قبلا محاكمه شده و برای آنان رای نیز صادر شده است.
مسعودی مقام گفت: برخی موارد مندرج در كیفرخواست در صلاحیت این دادگاه نیست كه از پرونده مجزا و برای رسیدگی به شعبه دوم كیفری دادگاه تهران ارجاع شده است.
رئیس دادگاه از نماینده دادستان خواست تا كیفرخواست مربوط به سیدمحمدهادی رضوی و احسان دلاویز را قرائت كند.

* هدایتی هیچ اقدامی برای تسویه بدهی خود انجام نداده است
قاضی مسعودی مقام در حاشیه این دادگاه در جمع خبرنگاران گفت: هدایتی تاكنون اقدامي در جهت تسویه بدهی خود انجام نداده است.
وی افزود: حكم هدایتی صادر شده و در مرحله تایپ است و تا چند روز آینده از طریق سخنگوي قوه قضاییه اعلام خواهم شد.
اجتمام*1003*1908*1834