۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
کد خبر 83313739
۰ نفر
غیبت ستاره گلدن استیت در فینال كنفرانس غرب

تهران- ایرنا- مصدومیت اجازه نمی دهد كه «كوین دورانت» در نخستین مسابقه فینال كنفرانس غرب در لیگ حرفه ای بسكتبال آمریكا NBA به میدان برود و برابر پورتلند حاضر باشد.

به گزارش ایرنا، تیم بسكتبال گلدن استیت مدافع عنوان قهرمانی لیگ NBA در فینال كنفرانس غرب باید برابر پورتلند بازی كند كه در این مسابقه «كوین دورانت» ستاره خود را در اختیار ندارد.
دورانت در مرحله نیمه نهایی آسیب دید و با نظر پزشك این تیم قطعا در دیدار نخست فینال غایب خواهد بود و حضورش در دیدارهای دوم و سوم نیز هنوز مشخص نیست. پزشك تیم گلدن استیت تاكید كرده كه به احتمال فراوان و برای اینكه دورانت سلامت كاملش را بدست بیاورد او بازی دوم را نیز از دست خواهد داد.
دورانت كه این روزها صحبت هایی درباره جدایی اش از گلدن استیت مطرح شده یكی از مهره های تاثیرگذار تیمش به حساب می آید و غیبت او می تواند فرصت بزرگی برای پورتلند باشد كه توانسته دنور ناگتز مدعی را حذف كند و به فینال برسد.
خبر دیگری كه امروز در رسانه ها مطرح شد درباره سرمربی فصل آینده فیلادلفیا است. فیلادلفیا كه با قبول شكست برابر تورنتو از رسیدن به فینال كنفرانس شرق بازماند دوباره با سرمربی خود توافق كرده و قرار است «برت براون» باز هم هدایت این تیم را برعهده داشته باشد. براون از سال 2013 سرمربی فیلادلفیا است.
ورزشی**9219**1067**