180 برنامه ورزشي در استان قزوين اجرا مي شود

قزوين - ايرنا - مدير كل ورزش و جوانان قزوين گفت:از دوم تا چهارم خردادماه حدود 180 برنامه ورزشي به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر در سطح استان اجرا مي شود.

عباس علايي مقدم روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود:اين برنامه‌ها امسال در سي و هفتمين سالروز آزادسازي خرمشهر با حضور قهرمانان و پيشكسوتان برگزار مي شود.
اين مسئول افزود: سوم خرداد، يادآور رشادت‌ها و حماسه آفريني رزمندگان اسلام در مقابله با دژخيمان و ظالمان است و در اين راستا امسال برنامه‌هاي متعدد و متنوع ورزشي همچون سالهاي گذشته به مناسبت سالروز آزادي خرمشهر برنامه ريزي و اجرا خواهد شد.
وي اضافه كرد: برگزاري مسابقات و جشنواره هاي مختلف ورزشي،مسابقات روستايي، غبارروبي گلزار مطهر شهدا، ديدار با خانواده معظم شهداي ورزشكار و جانباز از جمله برنامه هاي درنظر گرفته شده به اين مناسبت است.
علايي مقدم با تاكيد بر هرچه باشكوه تر برگزار كردن برنامه هاي آزادسازي خرمشهر و عمليات بيت المقدس در استان، افزود:بايد از ظرفيت جوانان و سمن هاي ورزشي در اين مناسبت ها بيشتر استفاده كرد تا نسل جديد هر چه بيشتر با مقاومت و ايثارگري رزمندگان در عمليات بيت المقدس آشنا شوند.
مراسم ويژه آزادي خرمشهر از اول تا چهارم خردادماه برگزار مي شود.
6101