۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
کد خبر 83313086
۰ نفر
قدوس: بقا در لوشامپيونه دست خودمان است

تهران- ايرنا- «سامان قدوس» پس از تساوي بدون گل آميان مقابل تولوز اظهار داشت: اين بازي را نبرديم اما مشتاقانه در انتظار بازي هاي آينده هستم؛ بقا در لوشامپيونه در دستان خودمان است.

به گزارش ايرنا، روزنامه كوريه پيكارد فرانسه روز دوشنبه نوشت: بدنبال تساوي تيم آميان مقابل تولوز و پيروزي تيم هاي كائن و ديژون در بازي هاي خود، فشار روي آميان كمي بيشتر شد و در فاصله 2 هفته مانده تا پايان لوشامپيونه، فاصله امتيازي آنها با اين 2 تيم ته جدولي به 2 امتياز كاهش يافت.
در اين بين، «سامان قدوس» ملي پوش ايراني تيم آميان در مصاحبه اي در پاسخ به سوالي درباره شانس بقاي آميان در لوشامپيونه، اظهار داشت: براي نبرد در 2 بازي آينده لحظه شماري مي كنم؛ بازي هايي كه ريسك در آنها زياد است مرا به وجد مي آورد؛ مقابل تولوز گل نزديم و در نتيجه برنده نشديم اما عملكرد خوبي داشتيم و موقعيت هاي زيادي ايجاد كرديم.
وي ادامه داد: تيم خوبي هستيم و بقا در لوشامپيونه در دستان خودمان است؛ از زماني كه به آميان آمدم هيچ گاه به توانايي هاي مان ترديد نداشتم؛ مي دانستيم كه بايد بجنگيم و اين همان كاري است كه خوب بلديم.
قدوس و هم تيمي هايش در حال حاضر با 35 امتياز در رتبه شانزدهم جدول 20 تيمي لوشامپيونه جاي داشته و امتياز از دست ندادن در 2 بازي آينده، بقاي اين تيم را در ليگ يك فرانسه تضمين مي كند.
ورزشي**3991**9129