۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۰
کد خبر: 83312463
۰ نفر
عامل تیراندازی در شاهرود دستگیر شد

شاهرود – ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری عامل تیراندازی چند روز گذشته در خیابان فیض این شهر خبرداد.

سرهنگ علی كریمی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: چند روز گذشته 2 موتور سوار با صورت های بسته در ابتدای یكی از كوچه های خیابان فیض شاهرود اقدام به تیراندازی هوایی با اسلحه شكاری نموده و از محل متواری شدند.
كریمی با بیان این كه هیچ گونه سرنخ و مشخصاتی ازعاملین این تیراندازی در دست نبود ، ادامه داد : پس ازچند روز كار اطلاعاتی ردپای فردی سابقه دار با انگیزه اختلافات قبلی از یك پرونده نزاع منجر به قتل در این ماجرا گرفته شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود تصریح كرد: درنهایت ماموران پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان شاهرود موفق به شناسایی عامل تیراندازی شدند.
وی با بیان این كه متهمان متواری بودند ، افزود: اقدامات لازم در خصوص شناسایی محل های اختفای آنان انجام شد و بامداد روز دوشنبه متهمان به همراه یكی از افراد سابقه دار در مخفیگاهشان شناسایی شدند اما با ورود ماموران پلیس از محل متواری شدند.
سرهنگ كریمی ادامه داد: با شلیك چند تیرتوسط ماموران سرانجام هر سه متهم دستگیر و از مخفیگاه آنان دو قبضه سلاح شكاری و تعدادی فشنگ كشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود برخورد با هنجار شكنان و برهمزنان نظم و امنیت را سرلوحه كاری پلیس خواند و افزود: به هیچ فرد یا گروهی اجازه داده نمی شود امنیت شهروندان را به مخاطره اندازند و اگرافرادی هستند كه سودای اینگونه اقدامات را در سر دارند بدانند كه پاسخ بسیار سختی در انتظار آنان است.
به گزارش ایرنا، تیراندازی توسط عاملان در روز شنبه هفته گذشته در خیابان فیض شاهرود صورت گرفت و ماموران پلیس تحقیقات وسیعی را برای شناسایی عاملان آغاز كردند.
1023/6167

سرخط اخبار استان‌ها