فرمانده انتظامی شاهرود: عاملان تیراندازی خیابان كاج دستگیر شدند

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: با شناسایی مخفیگاه متهمان تیراندازی خیابان كاج شاهرود، سه نفر در عملیات تعقیب و گریز دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی كریمی روز دوشنبه به خبرنگاران اظهار كرد: چند روز قبل دو موتورسوار با صورت های بسته در ابتدای یكی از كوچه های خیابان كاج شاهرود اقدام به تیراندازی هوایی با اسلحه شكاری كردند و از محل متواری شدند.
كریمی با اشاره به دردست نبودن هیچ گونه سرنخ و مشخصاتی ازعاملان این تیراندازی، خاطرنشان كرد: در نهایت پس از چندروز كار اطلاعاتی، ردپای فردی سابقه دار با انگیزه اختلافات قبلی از یك پرونده نزاع منجر به قتل در این ماجرا گرفته شد.
وی از شناسایی عامل این تیراندازی خبر داد و افزود: در نهایت ماموران پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان شاهرود موفق به شناسایی عامل این تیراندازی شد كه با توجه به متواری بودن متهم و همدست وی، اقدامات لازم در خصوص شناسایی محل اختفای آنان انجام و در نهایت بامداد امروز متهمان به همراه یكی از افراد سابقه دار در مخفیگاهشان شناسایی شدند كه با ورود ماموران پلیس امنیت و یگان امداد از محل متواری شدند.
كریمی، از شلیك پلیس به سمت متهمان خبر داد و گفت: با شلیك چند تیر توسط ماموران درنهایت هر سه متهم دستگیر و از مخفیگاه آنان دو قبضه سلاح شكاری و تعدادی فشنگ كشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شاهرود تاكید كرد: برخورد با هنجارشكنان و مخلان نظم و امنیت سرلوحه كاری پلیس است و به هیچ فرد یا گروهی اجازه نخواهیم داد امنیت شهروندان را به مخاطره اندازد.
9891/6103

سرخط اخبار استان‌ها