۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
کد خبر 83312393
۰ نفر
ستاره بوستون دوباره با لبرون جيمز همبازي مي شود

تهران- ايرنا- رسانه هاي ورزشي خبر داده اند كه كايري ايروينگ مذاكراتش براي پيوستن به لس آنجلس ليكرز را آغاز كرده و به احتمال زياد اين بازيكن دوباره با لبرون جيمز همبازي مي شود.

به گزارش ايرنا، هواداران تيم بسكتبال لس آنجلس ليكرز كه امسال خيلي زود با ليگ NBA خداحافظي كردند اين روزها منتظرند تا سرمربي فصل آينده تيم محبوبشان مشخص شود و در كنارش تركيب ليكرز را بشناسند.
پس از اينكه تيلور لو و باشگاه ليكرز براي عقد قرارداد همكاري به تفاهم نرسيدند گزينه هاي ديگري براي رسيدن به هدايت ليكرز معرفي شدند كه در آخرين اخبار نام فرانگ ووگل سرمربي سابق اينديانا مطرح شده و حتي برخي اعلام كرده اند كه اين مربي با باشگاه ليكرز قراردادش را نيز امضا كرده است. جيسون كيد مربي ميلواكي هم به عنوان دستيار ووگل با ليكرز به توافق رسيده است.
در كنار اين موضوع رسانه ها از آغاز مذاكرات اين باشگاه با كايري ايروينگ ستاره بوستون خبر داده اند كه گفته شده مذاكرات مثبت بوده و اين بازيكن فصل آينده در كنار لبرون جيمز حضور خواهد داشت و دوباره با اين ستاره هم بازي مي شود.
لس آنجلس ليكرز امسال با لبرون جيمز اميد زيادي داشت كه نتيجه اي خوب ثبت كند اما از رسيدن به پلي آف هم بازماند و فصلي تلخ را پشت سر گذاشت.
ورزشي**9219**2024