۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
کد خبر 83311987
۰ نفر
ترابزون از شكست برابر قونيه گريخت

تهران- ايرنا- تيم فوتبال ترابزون اسپور كه «سيد مجيد حسيني» و «وحيد اميري» ملي پوشان فوتبال ايران را در اختيار دارد، امروز (يكشنبه) از شكست برابر قونيه اسپور گريخت.

به گزارش ايرنا؛ بازيكنان تيم ترابزون اسپور كه براي برپايي اين ديدار راهي ورزشگاه خانگي قونيه اسپور شده بودند، با تساوي 2 بر 2 مقابل ميزبان خود متوقف شده و يك امتياز از اين ديدار خارج از خانه كسب كردند.
در اين ديدار كه در جريان رقابت هاي هفته سي و دوم سوپر ليگ تركيه برگزار شد، ابتدا «جنس جانسون» هافبك دانماركي قونيه دردقيقه 17 و سپس «موريكي فوفانا» ديگر هافبك اين تيم كه اهل ساحل عاج است، در دقيقه 45 براي تيم خود گلزني كردند.
اين در حالي است كه «هوگو رودالج» مهاجم كلمبيايي ترابزون در دقيقه 11 و «خوزه سوسا» هافبك آرژانتيني اين تيم در دقيقه 79 از روي نقطه پنالتي براي اين تيم گلزني كرده و بازي را به تساوي كشاندند.
بازيكنان قونيه با كسب هر سه امتياز اين ديدار 42 امتيازي شده و به رده هفتم اين جدول اين مسابقات نقل مكان كردند.
ياران اميري و حسيني نيز با قبول اين تساوي و 57 امتياز، بدون تغيير در جايگاه چهارم جدول رده بندي اين رقابت ها باقي ماندند.
اميري كه به منظور برگزاري اين ديدار به اردوي تيم ترابزون دعوت شده بود، در اين ديدار فرصت بازي را پيدا نكرد و از روي نيمكت تلاش هم تيمي هاي خود را نظاره گر بود و حسيني مدافع ملي پوش ايران در ديدار امروز غيبت داشت و به اين بازي نرسيده بود.
هم اكنون تيم گالاتاسراي با كسب 66 امتياز در صدر جدول رده بندي اين رقابت ها قرار دارد.
ورزشي**9144**9129