اسامی دریافت كنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی منتشر شد

تهران- ایرنا- به دستور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی برای شفافیت، اسامی افرادی كه هفت هزار میلیارد تومان تسهیلات كم بهره اشتغال پایدار را دریافت كرده بودند به تفكیك اشتغال مورد تعهد و دستگاه اجرایی هر استان منتشر شد.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، در این فهرست، عنوان طرح، نام شهرستان، تعداد اشتغال های مستقیم كه باید ایجاد شود، آدرس بنگاه، بانك عامل، مبلغ مصوب و پرداختی و دستگاه اجرایی ذكر شده است.
همچنین اعلام شده كه داده های مربوط به جداول پرداخت تسهیلات از محل قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری به صورت ماهانه به روز رسانی می شود.
در این دستور تاكید شده كه در صورت وجود انحراف، سیستم بانكی بر اساس شیوه نامه نحوه مواجهه با مصادیق مغایر با تعهدات متقاضیان تسهیلات، اقدام لازم را می بایست عملیاتی كند.
به گزارش ایرنا، «محمد شریعتمداری» بیست و پنجم اردیبهشت ماه در مراسم معارفه مدیران جدید گفت: در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، سامانه های شفافیت را برای اطلاع رسانی در 2 بخش شبكه مدیریت كشور و مردم راه اندازی كرده ایم كه 6 سامانه در ماه های گذشته به نقاط خوبی رسیده اند كه باید كار خود را با قوت ادامه دهد.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی درباره اقدامات مهم این وزارتخانه افزود: اعلام اسامی همه اعضای هیات مدیره های شركت های تابعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، عزل مدیران چند شغله، ممنوعیت افزایش تعداد اعضای هیات مدیره شركت های دارای سه عضو هیات مدیره و راه اندازی سامانه های شفافیت در صندوق بازنشستگی كشوری، شركت های شستا، سازمان بهزیستی، معاونت تعاون و سامانه ناظر در اشتغال از جمله اقدامات مهم در حوزه شفافیت است.
فهرست دریافت كنندگان این تسهیلات از طریق آدرس اینترنتی زیر قابل دسترس است:
https://karafarini.mcls.gov.ir/fa/tarehtahsilateshteghal
اقتصام**9132**2022