توزیع 90 تن گوشت منجمد با نرخ مصوب دولتی در استان مركزی آغاز شد

اراك - ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مركزی گفت: توزیع 90 تن گوشت منجمد با نرخ مصوب دولتی در فروشگاه های عرضه كالای نقاط مختلف این استان آغاز شد.

«جعفر اصغری» روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این محموله وارداتی با هدف تنظیم بازار رمضان خریداری و در نقاط مختلف استان مركزی توزیع می شود.
وی ادامه داد: گوشت منجمد مخلوط با قیمت 315 هزار ریال، ران و مغز ران با قیمت 325 هزار ریال و سردست و گردن نیز با قیمت 310 هزار ریال در نقاط مختلف استان مركزی توزیع می شود.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مركزی و در خصوص توزیع شكر در استان نیز بیان كرد: در مرحله نخست یكهزار و 908 تن و در مرحله دوم یكهزار و 808 تن شكر در رمضان امسال با قیمت 30 هزار ریال از كارخانه خریداری و به قیمت 34 هزار ریال بین مصرف كنندگان توزیع می شود.
اصغری اظهار داشت: در راستای تنظیم بازار رمضان همچنین توزیع 537 تن برنج هندی 1121 دانه بلند نیز با نرخ مصوب هر كیلوگرم 74 هزار ریال در استان كلید خورده است.
وی افزود: 95 تن مرغ منجمد نیز با قیمت 100 هزار ریال برای تنظیم بازار ماه مبارك رمضان خریداری شده و با قیمت 105 هزار ریال در استان توزیع می شود.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مركزی یادآوری كرد: تمامی مراحل خرید، واردات به استان، توزیع بین فروشندگان و مصرف كنندگان با نظارت كامل بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان انجام می شود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی افراد و یا دستگاه های توزیع كننده، بازرسان متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی می كنند.
كالاهای اساسی با قیمت مصوب دولتی در بیش از 100 فروشگاه در نقاط مختلف استان مركزی توزیع می شود.
استان مركزی یك میلیون 440 هزار نفر جمعیت، 12 شهرستان و 33 شهر دارد.
3017/6013/